2000 TL sessiz klavye önerisi

Shadow29

Kilopat
Daha fazla  
2000TL bütçem var. Klavyeden çok da anlamıyorum. Bu bütçe civarında önerebileceğiniz klavye var mı?

Not: FPS oyunları oynuyorum.

Hem Rampage hem de red Switch olduğundan alınmaz, sessiz klavye istiyorsanız membrane bakabilirsiniz diye düşünüyorum, daha bilgili arkadaşlar öneri yapar mutlaka ilk gözüme çarpan şu oldu Amazon.com.tr

Yıllardır kullanıyorum hala sağlam ve tek bir aşınma yok.

Öneiyorum aynısının blue Switch versiyonu var, aydınlatma tuşlarında sorun var, Switch'in girdiği yer çabuk aşınıyor, tuşların üstü çabuk soyuluyor, 1.2K ya asla alınmaz.

Zamanında ucuza aldım hala kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yıllardır kullanıyorum hala sağlam ve tek bir aşınma yok.

Zamanında ucuza aldım hala kullanıyorum.

Senin kullanıp sorun yaşamaman ürünün iyi olduğu anlamına gelmiyor. Rampage, Game Booster, Gamepower gibi markalar Çin'de merdivenaltı üretilen ürünlerı alıp logo basan firmalar, önerdiğin klavye fiyatına göre çöp.

Senin kullanıp sorun yaşamaman ürünün iyi olduğu anlamına gelmiyor. Rampage, Game Booster, Gamepower gibi markalar Çin'de merdivenaltı üretilen ürünlerı alıp logo basan firmalar, önerdiğin klavye fiyatına göre çöp.
İşini yerine getiriyorsa klavyeye çöp diyemezsin dostum cahilce konusma. Madem çöp diyorsun niye o zaman kullanıyorsun klavyeyi?

İşini yerine getiriyorsa klavyeye çöp diyemezsin dostum cahilce konusma. Madem çöp diyorsun niye o zaman kullanıyorsun klavyeyi?

Muadillerine göre kötü ve tercih edilmeyecek klavyeler.

Geri
Yukarı