2000 TL sistem tavsiyesi

Buyrun.
Ekran Alıntısı.JPG

Sanki AMD daha mantıklı gibi fiyat açısından dolayı işlemci için. Powercolor GPU daha önce hiç kullanmadım. Bu kartı kullananlar var mı aramızda? Benchmark puanları da zaten baya iyi görünüyor.

Overclock yapacaksanız AMD olan sistemi alabilirsiniz. Ama yok overclock ile işim yok diyorsanız önerdiğim sistemi tavsiye edebilirsiniz.

Açıkçası OCyapmayı hiç düşünmüyorum.

SAPPHIRE R9 280X DUAL-X 3GB 384BIT GDDR5 bu kart için yorumlarınız nelerdir? Kendi kartımı verip takasla 300 liraya alabileceğim bir durum oluştu da.

Overclock yapacaksanız AMD olan sistemi alabilirsiniz. Ama yok overclock ile işim yok diyorsanız önerdiğim sistemi tavsiye edebilirsiniz.

Aslında arkadaş bilgisayarı pek yormuyor yani Battlefield tarzı oyunlar oynamıyorum diyor o yüzden hiç intel işlemci olaylarına girmedim ona fazlasıyla yeter topladığım sistem.

Açıkçası OCyapmayı hiç düşünmüyorum.

SAPPHIRE R9 280X DUAL-X 3GB 384BIT GDDR5 bu kart için yorumlarınız nelerdir? Kendi kartımı verip takasla 300 liraya alabileceğim bir durum oluştu da.

Öyle bir şansın varsa durma al.(y)

Oyun olarak şu an Dota 2, WoW falan oynuyorum. Belki gaza gelir iyi sistemler bir kaç araba yarışı falan oynarım. Diğer ekran kartlarını kasan, benchmarklara konu olan Battlefield tarzı oyunları çok sevmiyorum açıkçası :)

Peki bu kart için PSU ne almam lazım dersiniz?
SAPPHIRE R9 280X DUAL-X 3GB 384BIT GDDR5

Kendi web sitesindeki 750 Watt Power Supply is required ifadesi de manidar :)

Web sitelerinde öyle yazmışlar. Bana da çok geldi aslında. Zira mühendisler OC yapılmış ve çok zorlanan durumlarda testler yapıp o verileri yazıyorlar diye biliyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı