2000 TL Toplama Sistem Önerisi

PeAvenger

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bir sistem toplamaya karar verdim ve tek başıma pek emin olamadım. Orta seviyeli Max 1800-2000TL'lik bir sistem önerisi yapar mısınız? Topladığım sistem bu, nasıl verim alırım? Değişime açığım. :)
Not: Fotoğrafta 4GB RAM gözüküyor. 2X4GB olacak. Bir de forumda yeniyim, hatalarımı görürseniz söyleyebilirsiniz.
Ayrıca önerdiğiniz 18.5" bir möniter de ekleyebilirsiniz.
Şimdiden teşekkürler :)

Masaüstü toplama.jpg

Screenshot_2015-02-11-00-12-05~2.jpg
Screenshot_2015-02-11-00-12-11~2.jpg
Sağolun. :)

Everest kasa ve Friby PSU dışında mükemmel sistem.
Hocam peki önerdiğiniz kasa ve PSU var mı ?

Arkadaşlar yeni bir sistem daha topladım. PSU eksik, onu da önerirseniz sevinirim. Sizce yeni topladığım sistem mi yoksa eski sitemi mi alamalıyım?
Eki Görüntüle 49826 Eki Görüntüle 49826
Ne zaman almalıyım, doların düşmesini beklemeli miyim?

Sağolun. :)

Hocam peki önerdiğiniz kasa ve PSU var mı ?

Arkadaşlar yeni bir sistem daha topladım. PSU eksik, onu da önerirseniz sevinirim. Sizce yeni topladığım sistem mi yoksa eski sitemi mi alamalıyım?

Ne zaman almalıyım, doların düşmesini beklemeli miyim?
Arkadaşlar hiç mi gören yok bu konuyu? i3 işlemci ileride darboğaz yapar mı? İ5 4460 işlemciye yönelmeliyim. Cevaplarsanız sevinirim.

Yöneticiler konuyu kapatabilirsiniz. Gerekli cevaplar başka konulardan sorularak alınmıştır. İyi sosyaller.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı