2000 TL ve altına klavye önerisi

YTA0608

Femtopat
Daha fazla  
Mekanik olursa sevinirim. Monster'ın Pusat K3 Pro klavyesi var onu da sormak istiyorum alınır mı diye.
2000 TL biraz aşabilir. Blue swtich mi yoksa Redmi onu da sormak istiyorum. Numpad tuşiları olmalı, F tuşları olmalı beni 3,4 idare edecek mezun olduktan sonra daha kalitelisi alınabilir.

Tam olarak kestiremiyorum ama en yakın ve kaliteli verirsen zaten ailemden özelliklerine göre onay alırım.

AttackShark iyi markadır. Attığım modelin alüminyum malzeme ile yapılması ve 4000mAh bir batarya içermesi çok iyi yanlarından biridir. Hotswap olması da büyük artı denilebilir.

Tam olarak kestiremiyorum ama en yakın ve kaliteli verirsen zaten ailemden özelliklerine göre onay alırım.

Dostum görmedim kusura bakma ancak numpad tuşları ve F tuşları nerede yazdığım kurallara baksan.

Şu modele indirim bekleyebilir misin? Yoksa hemen mi alman gerek?

Attackshark iyi markadır. Attığım modelin alüminyum malzeme ile yapılması ve 4000MAH bir batarya içermesi çok iyi yanlarından biridir. Hotswap olması da büyük artı denilebilir.

Tamam. Bir bakayım ilk kez duyudm bu markayı.

Şu modele indirim bekleyebilir misin? Yoksa hemen mi alman gerek?

Yazın alacağım ama buna çok ısınamadım başka önerebileceğin.

Alınabilir kankada dediğim gibi bunlar olsa iyi olıur.

Tamam. Bir bakayım ilk kez duyudm bu markayı.

Yazın alacağım ama buna çok ısınamadım başka önerebileceğin.

Yazın alacaksan yazın konu aç. Benim şimdi önereceğim yaza kadar zamlanabilir ya da stokları bitebilir. Şu an önermek mantıksız olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı