2000 TL'ye klavye önerisi

Bütçe
2000

Kahraman1628

Hectopat
Selam, yeni bir kablolu TKL klavye almak istiyorum ama pek bilgim yok. 2000TL üstüne çıkmayı pek istemiyorum, aklımda sadece Apex 3 TKL var. Herhangi bir öneriniz var mıdır?

AK992 Gasket/Akko 3108 Ufuk öneririm.
Akko 3000 serisi alınmaz hocam.

PCB çok rezalet, elinizde kalır. Kablosuz olanında da kopma var. Asla alınmaz.

Son düzenleme:
Bütçe arttırıp Ak820 pro almak dışında bir seçeneğiniz yok sanırım.
Mekanik istiyorsan buna bak.
Switch çift tıklama problemi var hocam bunda.

Selam, yeni bir kablolu TKL klavye almak istiyorum ama pek bilgim yok. 2000TL üstüne çıkmayı pek istemiyorum, aklımda sadece Apex 3 TKL var. Herhangi bir öneriniz var mıdır?
Kablolu tkl isterseniz de Ak820 nin düzüne göz atın. Ama yine de pro versiyonu çok daha iyi 3 mod sonuçta.

Bütçe arttırıp AK820 Pro almak dışında bir seçeneğiniz yok sanırım.

Switch çift tıklama problemi var hocam bunda.

Kablolu TKL isterseniz de AK820'nin düzüne göz atın. Ama yine de Pro versiyonu çok daha iyi 3 mod sonuçta.

AK820 Pro nedir? Hiç duymadım. Neden yaygın klavyeler yerine yurt dışından gelecek ve o şekilde bile stokları doğru düzgün olmayan bir klavyeye yönelmem gerekiyor?

AK820 Pro nedir? Hiç duymadım. Neden yaygın klavyeler yerine yurt dışından gelecek ve o şekilde bile stokları doğru düzgün olmayan bir klavyeye yönelmem gerekiyor?
Switch ve malzeme kalitesi olarak alınabilecek en iyilerden birisidir çünkü.
Akko 3108'e bütçe çıkacaksanız onu alın derim ama çıkamıyorsanız da onu almanız lazım.

Epomaker TH66 Pro

Clear Black Case çünkü ışığı ve klavyeyi daha iyi gösteriyor. Gateron Pro Yellow ise bu klavye için en iyi seçenek.
Kupon kodları :
ALTAIRLUNA25 önce bunu deneyin olmazsa alttakini.
10ANGELPGC bu kod ile 48.5 dolara düşüyor.
Gümrük vergisi kapınızda ödenir max 600-500 gelir ama insaflılarsa 300-400.

1708711219832.png

Değerlendirmeni öneririm. İyi bir seçenek bu bütçede.
İlla %80 diyorsanız AK820 Pro

Epomaker TH66 Pro

Clear Black Case çünkü ışığı ve klavyeyi daha iyi gösteriyor. Gateron Pro Yellow ise bu klavye için en iyi seçenek.
Kupon kodları :
ALTAIRLUNA25 önce bunu deneyin olmazsa alttakini.
10ANGELPGC bu kod ile 48.5 dolara düşüyor.
Gümrük vergisi kapınızda ödenir max 600-500 gelir ama insaflılarsa 300-400.

Eki Görüntüle 2137313

Değerlendirmeni öneririm. İyi bir seçenek bu bütçede.
İlla %80 diyorsanız AK820 Pro

Peki Gift Switch mi Flying Fish Switch mi? Bu arada klavyemi zaten göremediğim bir yerde kullanmaya alıştığım için pek fark etmiyor nasıl gösterdiği.😄

Peki Gift Switch mi Flying Fish Switch mi? Bu arada klavyemi zaten göremediğim bir yerde kullanmaya alıştığım için pek fark etmiyor nasıl gösterdiği.😄
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı