2000 TL'ye Mouse ve Klavye önerisi

Techh

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ekzosfer
Merhaba.
Yakın bir dostuma 2000 TL maksşmum bütçe ile mouse ve klavye arıyorum. Bu önerilerin yanına Mouse Pad önerisi de alabilirim fakat mouse ve klavye mühim olan ekipmanlar. Öncelikle ekipmanların ışıklı olması gerekiyor. Bunun dışında mouse için bir kriter bulunmamakta. Klavye için de klavyenin öncelikle mekanik Switch (tercihen Red.) Boyutunun ise TKL veya Full Size bir klavye olması gerekiyor.

Bu bütçenin hepsini kullanmadan, kaliteli ürünlerden oluşan bir paket tercihimdir.
Benim gözüme çarpan ürünler bu şekilde: (Uzun zamandır piyasaya uzak olduğumu belirtmemde fayda var.)

Klavye olarak %60 modeller istemiyorum. Bunun dışında Delux daha önce duyduğum bir marka değil açıkçası. Bilginiz var mı ürün hakkında ?

En mantıklısı bu bence. Summoner iyi klavye ayrıca M800 de iyi denilecek fare. Delux dıştan HyperX çakması gibi duruyor ama sensörleri fena değil.
Razer çakması olacak.
1689889042606.png
1689889058088.png

En mantıklısı bu bence. Summoner iyi klavye ayrıca M800 de iyi denilecek fare. Delux dıştan HyperX çakması gibi duruyor ama sensörleri fena değil.
Teşekkürler. Klavye olarak ürünü beğendim açıkçası. Cherry MX switchler büyük avantaj fakat M800 ile birlikte paket olarak bütçe aşılıyor. Bütçeyi çok fazla aşma şansımız yok. Bunun dışında önerileriniz var mıdır ?

Yeni konular

Geri
Yukarı