2000 TL'ye TKL klavye önerisi

Bütçe
2000
2.442 TL'ye çıkabilirseniz, şiddetle tavsiye ederim; Amazon.com.tr
Aradaki fiyat farkına iyi ki diyeceksiniz ve bununla ilgili geçen hafta ufak bir konu açtım bakarsan daha da aydınlatıcı olur.

VGN Gamepower RK86 kablosuz mekanik klavye, Gaming klavye conta montajlı, 3 mod (2.4Ghz/Bluetooth/Type C) Apex Pro TKL RGB 75% oyuncu klavyesi, TFT renkli ekran, topuz, hot swappable doğrusal anahtar Amazon.com.tr

AK873PRO-xınmeng X87%75 oyun klavyesi-tkl%80 gasket mekanik klavye, Custom pre-lubed Switch, Rainbow backlit QWERTY kompakt 87 tuşlu PBT tuş başlıkları, PC/Mac/Win için sarmal USB C kablosu - mor Amazon.com.tr

Bu ikisi arasında kaldım. Hangisi daha iyi olur sizce kusura bakmayın geç cevap veriyorum.

Bu ikisi arasında kaldım. Hangisi daha iyi olur sizce kusura bakmayın geç cevap veriyorum.

Artı olarak şunu da ekleyeyim Türkçe klavye arıyorum. Türkçe TKL klavye varsa tabii.

Artı olarak şunu da ekleyeyim Türkçe klavye arıyorum. Türkçe TKL klavye varsa tabii.

Türkçe TKL yerine Türkçe keycaps alsanız işi çözersiniz :D. Ak820 pro veya Rk86 derseniz kesinlikle ak820. Ak873 veya Rk86 derseniz Rk86.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı