20000 TL 4K IPS monitör tavsiyesi

Bütçe
20000

StarlendS

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Grafiker - Yayıncı - Editör - Satış ve Pazarlama Uzmanı - Sosyal Medya Uzmanı - Medya yöneticisi - İçerik yöneticisi - Marka temsilcisi - Kitle yöneticisi - İçerik strateji uzmanı
Gigabyte M28U modelini denedim memnum kalmadım sarı ve yeşil renkleri çok gösteriyordu. O yüzden monitör değiştirme kararı aldım. Bütçem 20k TL 1K aşılabilir. Önerilerinizi bekliyorum.

@Saint Lucia bu konuda önerilerinizi bekliyorum. dediğiniz gibi her markanın giriş seviyesindeki ürünü alınmazmış.

Örn:

Dosya Ekleri

• 1709137950924.jpeg
    1709137950924.jpeg
    94,9 KB · Görüntüleme: 34
Son düzenleme:
DELL güzel alternatif olarak önerebileceğiz varmı?
en uygun OLED modeli varsa ne kadardır fiyatı?

DELL güzel alternatif olarak önerebileceğiz varmı?
en uygun OLED modeli varsa ne kadardır fiyatı?
En ucuz oled bu sanırım.

@ExclusivePack deneyimlerinizi benimle paylaşır mısınız?

3K zam yapmışlar şakamı bu

Son düzenleme:
İşiniz zor. Çünkü 4K monitörlerin fiyatları yürüdü gitti. M.28'den çok daha iyi olan önerilen Dell'di zaten. Ben bunu daha önce ki konunuzda konuştuk diye hatırlıyorum. Fırsatınız varsa almanızı öneriyorum. Bütçe kurtarmıyorsa ya indirim beklenir ya da ikinci ele yönelmek gerekir.

2K miniled Cooler M önermiştim diye hatırlıyorum. Mesela çok güzel bir monitördü. Şu an stokta yok. Değerlendirmek gerekirdi.

İşiniz zor. Çünkü 4K monitörlerin fiyatları yürüdü gitti. M.28'den çok daha iyi olan önerilen Dell'di zaten. Ben bunu daha önce ki konunuzda konuştuk diye hatırlıyorum. Fırsatınız varsa almanızı öneriyorum. Bütçe kurtarmıyorsa ya indirim beklenir ya da ikinci ele yönelmek gerekir.

2K miniled Cooler M önermiştim diye hatırlıyorum. Mesela çok güzel bir monitördü. Şu an stokta yok. Değerlendirmek gerekirdi.
Geçenki konuda hatırlarsanız yukarıdaki sarılıkla alakalı problemimi açıklamıştım. DELL Monitöründe umarım bu ayarı tutturabilmişlerdir.

4K varken 2K modele pek ılımlı bakmıyorum her ne kadar dolu dolu özellik sunsada.
1080P'den 4K'ya geçince oynadığımı hissettim.

Geçenki konuda hatırlarsanız yukarıdaki sarılıkla alakalı problemimi açıklamıştım. Dell Monitöründe umarım bu ayarı tutturabilmişlerdir.

Bu sarılık konusunu konuşmuştuk zaten. Genel olarak panelin renk sıcaklığı ve kalibrasyonuyla alakalı bir konu. Fakat sizdeki sarılık can sıkıcı bir derecede olduğu için memnuniyetsizlik yarattı. Bunu zaten bilip ve görüp aksi iddia etmek olmaz.
Bu yüzden Dell'den beklentiniz ne çıkar bilemiyorum ama daha kalibrasyonlu geleceğine eminim.
Dell G3223Q Review incelemesinden bakabilirsin.

4K varken 2K modele pek ılımlı bakmıyorum her ne kadar dolu dolu özellik sunsada.
1080P'den 4K'ya geçince oynadığımı hissettim.

Evet haklısın. Çözünürlüğün sunduğu yegane bir grafik kalitesi oluyor. Dell'in bütçesinde M28 hariç rakip olmadığı için tek şık zaten Dell kalıyor. Bir şans vermenizi tavsiye ediyorum.

@Saint Lucia şaka gibi olay Başıma geldi ürünü yetkili servise değişim için göndermiştim çıkan sonuç sorunsuz diye yetkili satıcıya göndermişler.

İade talep ettim ürünün yetkili servisde kaydı olduğu için iade edemezlermiş. Böyle hakları varmı? sinirlerim bozuldu

M28u monitörden bahsediyorum

@Saint Lucia şaka gibi olay Başıma geldi ürünü yetkili servise değişim için göndermiştim çıkan sonuç sorunsuz diye yetkili satıcıya göndermişler.

İade talep ettim ürünün yetkili servisde kaydı olduğu için iade edemezlermiş. Böyle hakları var mı? Sinirlerim bozuldu

M28U monitörden bahsediyorum

Yetkili servise göndermeden çözme şansınız yok muydu? Çünkü servis satıcı yanında durur. İki tarafın da birbiriyle çalıştığı anlamsız prosedürler koyurlar.
Yetkili servis sarı renge değişim çıkartmayacağını tahmin etmiştim. Çünkü açıkladığım gibi panelin renk sıcaklığını bir kusur olarak görmeyebilirler.
Peki sonuç nereye vardı? Ürün aynen geri mi gelecek? Geri gelirse 14 günlük cayma hakkının da dolmasından dolayı ürün elinde kalır demektir bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı