20000 TL hazır sistem önerisi

0Emre

Hectopat
20000 TL bütçe ile hazır sistem alacağım. Gözüme iki sistem takıldı, İlk sistemde RAM'leri XPG yapıp alabilirim, ama SSD çok kalitesiz oluyor. İkinci sistemde genel olarak parçalar kaliteli olsa da ekran kartı Galax olduğu için biraz tereddütte kaldım.

20000 TL bütçe ile hazır sistem alacağım. Gözüme iki sistem takıldı, İlk sistemde RAM'leri XPG yapıp alabilirim, ama SSD çok kalitesiz oluyor. İkinci sistemde genel olarak parçalar kaliteli olsa da ekran kartı Galax olduğu için biraz tereddütte kaldım.

Hocam kendi düşüncem olarak söylüyorum bence böyle modern ekran kartları için 8 GB biraz sönük kalıyor gibi.

İki sistemden fiyatına göre alınacak sistemler Galax iyi markadır. Ama ben 20k parayı DDR4 sisteme yatırmanın ziyan olduğunu düşünüyorum. Ben olsam attığımı alırdım ya da 20k'ya ikinci el toplardım.

GALAX gayet iyi bir marka merak etmeyin.

İki sistemden fiyatına göre alınacak sistemler Galax iyi markadır. Ama ben 20k parayı DDR4 sisteme yatırmanın ziyan olduğunu düşünüyorum. Ben olsam attığımı alırdım ya da 20k'ya ikinci el toplardım.

Çok esneme payım yok ne yazık ki.

2000TL'lik esneme payı yapmanız çok avantajlı olur ilerisi için. Öteki türlü sonraki upgrade için tüm parçalar değişecek.
Kendim için değil arkadaşım için alacağım ve 23000 liralık bir bütçesi var ve buna monitör falan dahil. O yüzden fazla yukarı çekemiyorum fiyatı, yine de konuşup ikinci el bir monitörle belki alabiliriz.

Yeni konular

Geri
Yukarı