20000 TL performansı iyi laptop önerisi

ArdaKay19

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Serbest Meslek
Yakında bir laptop almayı düşünüyorum. Bütçe 20k falan iyi bir laptop önerebilecek var mı?

Victus 16, Nitro 5, IdeaPad Gaming 3. Bu modeller çıkıyor seçenek olarak. İçlerinden en sorunsuzunu araştırıyorum ben de.

Gaming kategorisine açtığınıza göre oyun temelli kulanacaksınız. Bütçe içindeki tek 3060 model;

Neden çöp peki? Panelinden dolayı ise 3 ms panelli olanı da var.

Hem panel hem servis olsun hem kullanılan malzeme kalitesi olsun touch padini hafif sert bastırınca diğer tarafı çıkacak gibi oluyor kullanılan termal pedler çiğnenmiş sakız gibi oluyor çoğu insan anakart sorunu yaşıyor bunun yüzünden pedler akıp anakart devrelerine geliyor sadece bunlar benim deneyimlediğim sorunlar hocam. Daha benim karşıma çıkan tonla sorunları var.

HP'nin laptoplarda 3060'lar 100W Acer'larda 140W var ama kronik ekran ghosting var. MUX Switch HP Ryzen'larda yok anladığım kadarıyla. bende bu fiyatlarda laptop arıyorum ama kafam çok karıştı.

Son düzenleyen: Moderatör:
HP'nin laptoplarda 3060'lar 100W Acer'larda 140W var ama kronik ekran ghosting var. MUX Switch HP Ryzen'larda yok anladığım kadarıyla. Bende bu fiyatlarda laptop arıyorum ama kafam çok karıştı.

Ryzen olanlar 95W Intel olanlar 100W Victus'larda. MUX Victus modeller şu an hiç yok, yeni 4050 olan modellerini bilmiyorum. 20.000 TL bütçede oyun için en iyi seçenek 3060 Victus.

Yeni konular

Geri
Yukarı