20000 TL'ye laptop tavsiyesi

Bütçe
10.000-20.000

hjackles

Hectopat
Merhaba. Ben sizden bir konuda yardım isteyecektim. Benim şu an kullandığım laptop artık çok yavaşladı W11 de almıyor. Tamir ettirsem elimde patlar mı bilemiyorum o yüzden en iyisi yenisini almak.

En fazla 20bin i zorlayabilirim. Ama daha altında olsa fena olmaz tabii.
Çok büyük bir özelliğe ihtiyacım yok çünkü oyuncu değilim evde kullanıyorum eskiden Sims diye bir oyun vardı bir onu oynardım. Laptopum onu kaldırmıyor artık. Oynarsam bir onu oynarım yine. FreeDOS yüklemek istemiyorum çünkü anlamıyorum. Ben her şeyi hazır olsun istiyorum. Ekranı küçük olmasın. Hafızası 512'den aşağıda olmasın. 8-9 saat kullanıyorum laptopu. Çok fazla ısınma olmasın. Tavsiyeleriniz ne olur? Yardım ederseniz çok sevinirim.

Merhaba. Ben sizden bir konuda yardım isteyecektim. Benim şu an kullandığım laptop artık çok yavaşladı W11 de almıyor. Tamir ettirsem elimde patlar mı bilemiyorum o yüzden en iyisi yenisini almak.

En fazla 20bin i zorlayabilirim. Ama daha altında olsa fena olmaz tabii.
Çok büyük bir özelliğe ihtiyacım yok çünkü oyuncu değilim evde kullanıyorum eskiden Sims diye bir oyun vardı bir onu oynardım. Laptopum onu kaldırmıyor artık. Oynarsam bir onu oynarım yine. FreeDOS yüklemek istemiyorum çünkü anlamıyorum. Ben her şeyi hazır olsun istiyorum. Ekranı küçük olmasın. Hafızası 512'den aşağıda olmasın. 8-9 saat kullanıyorum laptopu. Çok fazla ısınma olmasın. Tavsiyeleriniz ne olur? Yardım ederseniz çok sevinirim.

Destek mevzusu eğer cihaz ortalama olarak 2005'ten önce değilse güncel sürüm kurulmasına engel değil. TPM 2.0 kapatılınca kurulur. Fakat ne kadar performanslı olur o kısmı bilemem. Şu an elinizdeki cihaz ne?

20000 TL altında güzel bir şey bulamazsınız bu ekonomide

Lenovo Slim klavye aydınlatması vs yok ekran kartı dahili ekran kartı oyun falan açarken zorlanır ama gündelik kullanıma uygun ısınmayı bilmem ama senin için ideal.

20000 TL altında güzel bir şey bulamazsınız bu ekonomide.

Lenovo Slim klavye aydınlatması vs yok ekran kartı dahili ekran kartı oyun falan açarken zorlanır ama gündelik kullanıma uygun ısınmayı bilmem ama senin için ideal.

Dahili ekran kartı kötü bir şey mi: Oyun için olmasa da olur. Klavye aydınlatması da önemli değil zaten.

Dahili ekran kartı kötü bir şey mi: Oyun için olmasa da olur. Klavye aydınlatması da önemli değil zaten.

Dahili ekran kartı ile popüler oyunlarda performans pek alınmıyor o yüzden söyledim oyun yükleyip. -e neden bu kasıyor demesin diye ve zaten klavye aydınlatması süs ama akşam vakti işlevsel oluyor.

(Benim attığım 2 cihazda da harici grafik mevcut)

Haricilerden kat ve kat performanssız. Tek avantajı güç tüketimleri.

Katılıyorum arkadaş oyun yükleyip performans alamazsa şaşırmasın diye baştan söyledim oyun açar mı açar ama ne kadar performans verir bilemem 20000 TL fiyat bandında en iyisi bu.

(Benim attığım 2 cihazda da harici grafik mevcut)

Evet ama arkadaş istemiyor gibi bir şey gündelik kullanıma pek uygun olduğunu sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı