20000 TL'ye R5 5600X sisteme GPU önerisi

Konu açıp teknik destek isteyin?

Ne kadar uğraşsamda bir cozum bulamadım 1 yıldır böyle ama büyük ihtimalle ekran kartımdan kaynaklı.

Yerinde olsam sistemi satar 20k TL'nin üzerine koyar fıstık gibi AM5 sistem alırdım hatta bence böyle yapmanız çok daha sağlıklı olur.

Maddi yonden problem yok zaten alacagım 2 3 parça şey kaldı.

Ne kadar uğraşsamda bir cozum bulamadım 1 yıldır böyle ama büyük ihtimalle ekran kartımdan kaynaklı.

Maddi yonden problem yok zaten alacagım 2 3 parça şey kaldı.

Tavsiyem sistemi sat 20K TL'nin üzerine koy sonra yeniden konu açarsın taş gibi bir AM5 sistem öneririz.

Hem AM4 yatırım yapmamış olursunuz hem de AM5 geçer 4070 Ti'ya da süperli kaliteli bir sistem alırsınız.

Tavsiyem sistemi sat 20k TL'nin üzerine koy sonra yeniden konu açarsın taş gibi bir AM5 sistem öneririz.

Hem AM4 yatırım yapmamış olursunuz hem de AM5 geçer 4070 Ti'ya da süperli kaliteli bir sistem alırsınız.

PSU veya ekran kartı al mıyım mı bir müddet idare etsin yeter baska sistem dizeceğim zaten.

Çok şükür...

Anakart olarak ne kadar bütçe ayırabilirsin bilmiyorum ama MSI B550-A Pro modelini önerebilirim, 4.500 TL civarına bulursun.

Ekran kartı olarak da RTX 4070 alınabilir.

Reis bu ekran kartı nasıl kötü mü

Gigabyte RTX 4060 Ti eagle OC GV-N406TEAGle OC-8gd 128 bit GDDR6 8 GB ekran kartı​

Reis bu ekran kartı nasıl kötü mü?

Gigabyte RTX 4060 Ti eagle OC GV-N406TEAGle OC-8gd 128 bit GDDR6 8 GB ekran kartı​

O PSU'ya güvenilmez dostum en mantıklı seçenek sistemi satıp AM5 bir sistem alman.

Kart kötü değil fakat PSU kötü ve AM4 sokete yatırım yapmanda gereksiz.

İlla ekran kartı alacağım diyorsan 20k TL'ye 2K TL daha ekle konunun başında attığım Galax 4070 al.

Yani sen bilirsin biz öneri yaptık teklif var ısrar yok. :D

O PSU'ya güvenilmez dostum en mantıklı seçenek sistemi satıp AM5 bir sistem alman.

İlla ekran kartı alacağım diyorsan 20k TL'ye 2K TL daha ekle konunun başında attığım Galax 4070 al.

PSU da değişebilirim pahalı bir şey değil.

Söylediğin mantıklı fakat onun dediğin şey için biraz daha beklemem lazım biraz canımı sıktı o yüzden hızlı bir şekilde halletmek istiyorum.

Söylediğin mantıklı fakat onun dediğin şey için biraz daha beklemem lazım biraz canımı sıktı o yüzden hızlı bir şekilde halletmek istiyorum.
psu anakart ve 4060lı birsey alıyım diyorum ileride cpu da değişebilirim boyle olmaz mı

PSU anakart ve 4060'lı bir şey alayım diyorum ileride CPU da değişebilirim boyle olmaz mı?

İleride CPU alırken de AM5 geçiceksin aynı şey olacak ayrıca 4070 al 4060 Ti değil. En mantıklısı şimdiden AM5 geçmen.

Yeni konular

Geri
Yukarı