20000 TL'ye telefon önerisi

Bütçe
20000 TL
Dizi, film, yoğun kullanım ve ara sıra da oyun oynamak için mantıklı cihaz POCO F5.

Hayir, her turlu S22, Exynos 2200 veya diger versiyonu denk gelirse yani SD 8 Gen 1 her turlu F5'ten iyi. Bosuna Xiaomi'yi ovmeye gerek yok. O igrenc MIUI bile vaz gecmek icin yeterli bir sebep.

Kamera hariç pek bir üstünlüğü yok POCO F5'e göre. Dizi, film, yoğun kullanım ve ara sıra da oyun oynamak için mantıklı cihaz POCO F5. onda da AMOLED ekran mevcut çünkü.

Alta açıklayıcı bir şekilde yazmışım zaten yoğun kullanım için S22 gitmez diye.

AMOLED farkı var. Dynamic AMOLED ile AMOLED yanığı sorunu çözüldü. Bu uzun vadede cihazı satarken başını ağrıtmaz.

Kamera hariç pek bir üstünlüğü yok Poco F5'e göre. Dizi, film, yoğun kullanım ve ara sıra da oyun oynamak için mantıklı cihaz Poco F5. Onda da AMOLED ekran mevcut çünkü.

Alta açıklayıcı bir şekilde yazmışım zaten yoğun kullanım için S22 gitmez diye.
Ekran daha iyi, arayüz çok daha iyi, uzun süre güncelleme desteği, daha premium gibi gibi. S22 her türlü daha iyi.

AMOLED farkı var. Dynamic AMOLED ile AMOLED yanığı sorunu çözüldü. Bu uzun vadede cihazı satarken başını ağrıtmaz.
O günler tarihte kaldı, yeni nesil düz AMOLED ekrana sahip herhangi bir kullanıcıdan yanık problemi duymadım.
Hayir, her turlu S22, Exynos 2200 veya diger versiyonu denk gelirse yani SD 8 Gen 1 her turlu F5'ten iyi. Bosuna Xiaomi'yi ovmeye gerek yok. O igrenc MIUI bile vaz gecmek icin yeterli bir sebep.
7+ Gen 2 varken Exynos 2200'ün yüzüne bakmam. Yoğun bir kullanımı yoksa S22 alabilir zaten, sabahtan beri aynı şeyi söylüyorum.

@Conscious,
Ben sizin F5'teki ısrarınızı merak ediyorum. S22, SD 8 Gen 1 kullaniyor, hafif kısılmış versiyonu ise Exynos 2200. SD 7 gen 1'den iyi.
Saf performanslarını iyi bir araştır derim. 8 Gen 1'in fark attığı yok. 7+ Gen 2 optimizasyon anlamında da ikisinden daha iyi.

O günler tarihte kaldı, yeni nesil düz AMOLED ekrana sahip herhangi bir kullanıcıdan yanık problemi duymadım.

7+ gen 2 varken Exynos 2200'ün yüzüne bakmam. Yoğun bir kullanımı yoksa S22 alabilir zaten, sabahtan beri aynı şeyi söylüyorum.

XDA'da benim 12T'nin AMOLED ekran yanığı hakkında bir başlık var ama zaten bu telefonlarda garanti olduğu için bu sorunlar ilk 2-3 yıl yaygın olmaz. O yüzden duymamış olmamanız normal. Yoksa bunlarda yine normal AMOLED var. İllaki yüksek parlaklık kullanırsanız ekran zamanla yıpranır ve AMOLED yanığı oluşması olasıdır.

@Conscious,
Ben sizin F5'teki ısrarınızı merak ediyorum. S22, SD 8 gen 1 kullaniyor, hafif kısılmış versiyonu ise Exynos 2200. SD 7 gen 1'den iyi.

Hocam F5'te 7+ gen 2 var ve ikisini AnTuTu ve Geekbench'te kıyaslayınca AnTuTu'da 20000 ve Geekbench'te ise ortalama 400-500'lük var. Tabii ki 7 gen 1'den daha iyidir fakat F5 ile 7 gen 1 ne alaka?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı