20000 TL'ye üniversite için laptop önerisi

Bütçe
20-21K

Buna da bakabilirsiniz ama servisten yeni şarj cihazı istemeniz gerekli. Gönderdikleri cihaza yetersiz geliyor.

Üniversite, AutoCAD, Netcad gibi programlarda çalışmak ve CS:GO, GTA V, FIFA gibi oyunlarda da 100-150 FPS aldıracak laptop arıyorum.
Benim aklımda bu laptop var: Asus Rog Flow X13 GV301RC-LJ078.
Bu laptop hakkında da görüşü olan arkadaşlar yazarsa sevinirim.

Attığınız model taşınabilirlik ve pil ömrü olarak iyi ama oyun performansı istiyorsanız atılan Omen'e bakın.

Monster'ın hangi modelleri iyidir hocam?
Ben Abra A7 v13.1 kullanıyorum. Daha iyisi olabilir benim ki biraz aceleye geldiği için bunu almıştım. Fan sesi hariç memnunum. Oyun oynarken filan uçak kaldırıyormuş gibi ses geliyor.
Kim niye düşman olsun hocam. Monster firmasının da alınabilir modelleri var ama bu bütçede Omen 15 çok daha mantıklı.
Herkes için konuşmadım ama forumda biraz dolaştığımda saçma sebeplerden kötüleyenleri çok gördüm o yüzden öyle yazdım. Omen 15 hakkında bir fikrim yok sadece öneri verip kaçtım ben 😁
Clevo diye bir üreticiden kasa alıp logo basmasaydi düşman olmayabilirdik 😃
İlk defa duydum o markayı inceledim biraz benim bilgisayar kasasını gördüm 😀. Ama bana bu sebepte saçma geldi sonuçta bilgisayar senin işini görüyor mu görüyor markası çok önemli değil bence aldıktan sonra aldığın fiyata verdikleri performans önemli bence. Monster ürünleri bi tık daha ucuz oluyor diğer markalara göre (en azından ben alırken öyle görmüştüm şuan nasıldır bilmem) bir de sınırsız ve ücretsiz bakım gibi bir hizmetleri var.

Geri
Yukarı