2008-2010 arasında yeşil kafalı askerlerin olduğu Flash oyun nedir?

Moon64

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Journalist
Dostlar, 2008-2010 arası oynadığım bir flash oyun vardı. Miniclip tadında (Belki orada bile olabilir ama aradım bulamadım.) yeşil kafalı minik askerler vardı ve izometrik bir şekilde onları karşı askerler ile savaştırıyorduk. Ormanlık alanlar ve kenarlarda sular vardı. Çağlar Boyu Savaş gibi geliştirmeler yaparak ilerleyebiliyorduk. Kingdom Rush benzeri bir görselliğe sahipti diye hatırlıyorum.

Son düzenleme:
Dostlar, 2008-2010 arası oynadığım bir flash oyun vardı. Miniclip tadında (belki orada bile olabilir ama aradım bulamadım.) Yeşil kafalı minik askerler vardı ve izometrik bir şekilde onları karşı askerler ile savaştırıyorduk. Ormanlık alanlar ve kenarlarda sular vardı. Çağlar Boyu Savaş gibi geliştirmeler yaparak ilerleyebiliyorduk.

Strike Force Heroes mi? Eğer bu oyunsa, zamanında bende çok aramıştım ve sosyalde konu açarak bulmuştum :D.

Bende oynadım çok iyi hatırlıyorum ah ne günlerdi ya. Ama ismini hatırlamıyorum. Uzun zaman oldu.

Hayatım oyun oldu her türlü oyunu oynadım ve hatırlarım ama bunu asla bulamıyorum

Strike Force Heroes mi? Eğer bu oyunsa, zamanında bende çok aramıştım ve sosyalde konu açarak bulmuştum :D.

Yok maalesef değildi. Bu side-scroll görünümlü. Benim dediğim izometrikti ve (yanlış hatırlamıyorsam) çağlar boyu savaş gibi gelişim gösteriliyordu. Ayrıca grafikleri daha tatlıştı yani çizim gibiydi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı