2020 Steam Yaz İndirimlerinden Neler Aldınız?

Hem Online hem de zaman yutan şeylerden bir liste hazıladım. Bence iyi oldu.
Eki Görüntüle 601915

Europa Universalis 4 aldıysan DLC olmadan çok zorlanacağını belirtmeliyim. En azından empire founder pack gibi 3 DLC veren bir paketi vardı. Onu alsaydın öğrenmesi biraz daha kolay olurdu. Hayatımın 3800 saatini katleden oyundur kendisi. :)

Ben de Age of Empires 2 Definitive Edition ve Payday 2 aldım. Yanında bir ile bir buçuk lira arasında fiyatlarda satılan 40 oyun daha aldım. Bu oyunların koleksiyon kartlarının aoe2 ve PD2 ile DLC'lerinin fiyatlarını çıkaracağını düşünüyorum. Zira oyunu bir liraya alıyorsunuz, koleksiyon kartları iki liraya gidiyor.

Assassin's Creed® Origins almalı mıyım?
Daha önce serinin hiçbir oyununu oynama fırsatım olmadı. Hikaye tabanlı oyunları seviyorum.
Aranızda oynayanlar varsa tavsiye eder mi? Alacaksam en dolu paketi mi almalıyım? Farkları nelerdir? Teşekkürker.
Ben de aynı soruyu soruyorum ama net bir cevap alamadım.
En azından Origins, Odyssey, Valhalla şeklinde devam edebiliriz gibi geldi bana.

Olan bakiyeyle EU4 aldım arkadaşlarla oynamak için, 23TL var şuan hesapta önerilerinizi bekliyorum :))

Frostpunk ve This War Of Mine almayı düşünüyorum ama DLC'ler kafamı karıştırıyor. Acaba düz mü alayım yoksa DLC'li versyonu mu almalıyım?

Yeni konular

Geri
Yukarı