2022'ye uygun Windows 7 sürümü

esyal21

Hectopat
Yer
İstanbul
RAM
4
SSD veya HDD modeli
idk
Ekran kartı
intel hd graphics 4000
Anakart
idk
İşlemci
intel celeron 2955u 2.nesil 1.4 ghz
Birkaç ay önce Windows 7 internete bağlanmıyor diye konu açmıştım. O konuyu tekrar açmamak için hangi Windows 7 sürümünü kullanabilirim? Yani .NET Framework hangisinde yüklüyebilirim? En güncel olan yani hangisi?

Birkaç ay önce Windows 7 internete bağlanmıyor diye konu açmıştım. O konuyu tekrar açmamak için hangi Windows 7 sürümünü kullanabilirim? Yani .NET Framework hangisinde yüklüyebilirim? En güncel olan yani hangisi?
Hocam sürücüleri güncelleştirin. Windows 7 2018 güncellemesi var. Ona bir bakın.

En güncel Windows 7 sürümü Windows 7 Ultime
Windows 7 Ultimate bir güncellik değil, bir sürüm farkını temsil eder. Bu sürüm de "version" değil, "edition"dır. Yani Ultimate sürümü, güncelliği değil, işletim sistemiyle gelen farklı bileşenleri temsil eder.

@esyal21 Size daha önceki konunuzda verilen sürücü sorunu çözmüş. WiFi gelmiş. Neden onu tekrar denemek yerine bu konuyu açtınız, anlamak güç.

Bunun daha ilerisi o sürücüyü Windows 7 ISO'suna entegre etmektir ama bir sürücü kurmaktan korkan birinin bunu yapmasının mümkün olacağını düşünmüyorum.

Hazır sürücülü Windows sürümleri yok, var ama modlanmış onlar. Keza W7'de otomatik bir sürücü güncellemesi de mevcut değil. 2022'ye uygun arıyorsan en aşağı 8.1 yüklemen lazım.

Hazır sürücülü Windows sürümleri yok, var ama modlanmış onlar. Keza W7'de otomatik bir sürücü güncellemesi de mevcut değil. 2022'ye uygun arıyorsan en aşağı 8.1 yüklemen lazım.

Bence de. Windows 7'deki Aero olayı ekran kartını fazla tüketiyor. Windows 8 hem az RAM tüketiyor hem de hala güncelleme alıyor.

Sizin PC'ye en iyi Windows 10 Single Language gider, sizi birkaç sene daha idare eder.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı