2023 yılında iPhone 11 alınır mı?

Hocam sıfır alsam ne olur ki? Kafamız daha rahat olmaz mı? Bu zamana kadar IPhone'lerimi hep 2. el aldım artık sıfırmı alsam diyorum.
Sıfır olarak S23, S22 varken iPhone 11 alınmaz ki. S23 muadili iPhone 14 Pro siz anlayın gerisini.

Hocam lütfen andoid fanlığı yapmayın Apple dısına cıkmayı dusunmuyorum.
Fanlık mı yapıyorum iphone 12 al dedim . A54 gibi orta seviye telefon bile 11'den daha iyi fotograf çekmeye başladı diğer özellikleri saymıyorum bile .

Hocam sıfır alsam ne olur ki? Kafamız daha rahat olmaz mı? Bu zamana kadar IPhone'lerimi hep 2. el aldım artık sıfırmı alsam diyorum.
Parasını hak etmiyor. 11 için 25-30 kağıt verilmez, ya ikinci el al ya da git S21 FE al veya S23 FE bekle.

Tamam IPS 60 HZ ekrana devam et öyleyse senin dandik 14 PM'nin yaptığı zoomla S23 Ultra'nın zoomunu ve fotoğraflarını karşılaştır bakalım. Ayrıca 1 ayda %6 pil sağlığı düşen bataryasınıda unutma😉

Tamam IPS 60 Hz ekrana devam et öyleyse senin dandik 14 Pm'nin yaptığı Zoom'la S23 Ultra'nın Zoom'unu ve fotoğraflarını karşılaştır bakalım. Ayrıca 1 ayda %6 pil sağlığı düşen bataryasınıda unutma😉

Senelerdir iPhone kullanıyorum. 7 Plus bile şu anki Android'lerden daha iyi fotoğraf çekiyor :)

Senelerdir iPhone kullanıyorum. 7 Plus bile şu anki Android'lerden daha iyi fotoğraf çekiyor :)
At bakalım çektiğin fotoğrafları.

Böyle kesin yargılarla konuştuğuna göre sende en alâ fanboy olduğunu belli ettin. Bu forumdaki elmacılarla başa çıkmak çok zor.

Millete ''Android fanlığı yapma'' diyen adam iPhone fanı çıktı :D.
recep-ivedik-osuruk.gif

@kaanmarley77 iPhone 7 Plus'tan çektiğin fotoğrafları atmak 1-2 saat sürüyor sanırım. Evet Android çöp bu arada (!)

Geri
Yukarı