2023'te CS:GO skini almak mantıklı mı?

bursali

Hectopat
Yer
Bursa
Diğer oyunlardaki eşyalarımı satıp CS'ye yaklaşık 4K'lık bir bıçak almayı düşünüyorum. GameSatış sitesinden bakıyorum şu anlık. Asıl soru ben bu skini aldım diyelim daha sonradan tekrar gerçek paraya çevirmem zor olur mu? Türk oyuncular tarafından eskisi kadar talep var mı pahalı skinlere?

Bence mantıksız be hocam. Eşyaları satıp yaklaşık 4K gelir elde edecekseniz eğer sadece bir oyunun skinine o parayı vermektense güzel güzel bir sürü oyun alabilirsiniz. Benim açımdan 4K verip sadece skin almak çok mantıksız bir hareket olur.

4K ile bilgisayar ekipmanı bile yükseltilir. Eskisi gibi CS GO kullanıcı kitlesinin olmadığı kanaatindeyim. Tercih sizin tabii.

Bence mantıksız be hocam. Eşyaları satıp yaklaşık 4K gelir elde edecekseniz eğer sadece bir oyunun skinine o parayı vermektense güzel güzel bir sürü oyun alabilirsiniz. Benim açımdan 4K verip sadece skin almak çok mantıksız bir hareket olur.

Dostum neden yorumuma beğenmeme attın? Adam bu sanal eşyayı, gerçek paraya çevirmem de kolay olur mu demiş? Oyun alırım bir sürü, polyanna dünyasında yaşarım dememiş değil mi? Sen al satcılara ya da CS:GO kasa açanlarına karşıysan orası farklı. Adamın sorduğu şeye tecrübem ile cevap verdim. Sen ise hangi soruya ne yanıt verdiğini bile bilmiyorsun. Bir gün nakit paraya ihtiyacı olduğunda Dead Cells'i satıp da ekmek alamaz bence he?

4K ile bilgisayar ekipmanı bile yükseltilir. Eskisi gibi CS:GO kullanıcı kitlesinin olmadığı kanaatindeyim. Tercih sizin tabii.

Zaten oyunda ki olan eşyalarını satıp CS:GO skini alacak. Gerçekteki parasını vermiyor CS:GO'ya? Zaten tek gerçek paraya çevirebileceği yöntem CS:GO skini almak?

Dostum neden yorumuma beğenmeme attın? Adam bu sanal eşyayı, gerçek paraya çevirmem de kolay olur mu demiş? Oyun alırım bir sürü, polyanna dünyasında yaşarım dememiş değil mi? Sen al satcılara ya da CS:GO kasa açanlarına karşıysan orası farklı. Adamın sorduğu şeye tecrübem ile cevap verdim. Sen ise hangi soruya ne yanıt verdiğini bile bilmiyorsun. Bir gün nakit paraya ihtiyacı olduğunda Dead Cells'i satıp da ekmek alamaz bence he?

Zaten oyunda ki olan eşyalarını satıp CS:GO skini alacak. Gerçekteki parasını vermiyor CS:GO'ya? Zaten tek gerçek paraya çevirebileceği yöntem CS:GO skini almak?
Skini alıp kullanmasın diye yazdım zaten çevirsin satsın ?

Satışını rahatlıkla yapabilirsin. Fiyatı uygun koyduğunda 1 hafta bile beklemezsin. Direkt şahısdan satın alan kişiler de var fakat güven sorunu olur.
Senin CS GO pazarının büyüklüğünden haberin yok galiba dostum. Bugün 4k aldığın skini 3 ay sonra 4500 e satarsın. Dolar karşısında bile değer kaybetmiyor genelde.

Zamanında bu şekilde düşünüp 2500 tl ye forumda satılan dragon lore'u almamıştım. :/

Son düzenleme:
Senin CS:GO pazarının büyüklüğünden haberin yok galiba dostum. Bugün 4K aldığın skini 3 ay sonra 4500'e satarsın. Dolar karşısında bile değer kaybetmiyor genelde.

Zamanında bu şekilde düşünüp 2500 TL'ye forumda satılan Dragon Lore'u almamıştım. :/

CS:GO pazarından haberin yok dediğin adam 7 senedir kasa açma videoları çekiyor. Üzücü.

Yeni konular

Geri
Yukarı