2024 asgari ücret ne kadar olur?

Şu gidişe göre 17-18 olur da bir amacı yok ki, asgari ücret zammından sonraki gün her şeye aynı orantıda zam geliyor. Asgari ücrete zam yapmasalar daha iyi gibi. Bir şeyleri çözmek yerine geçiştirmeyi ve gaz almayı tercih ediyorlar.

Şu gidişe göre 17-18 olur da bir amacı yok ki, asgari ücret zammından sonraki gün her şeye aynı orantıda zam geliyor. Asgari ücrete zam yapmasalar daha iyi gibi. Bir şeyleri çözmek yerine geçiştirmeyi ve gaz almayı tercih ediyorlar.
Ben seneye starbucksta calisicam da ailem ile yaşicam masrafimda yok altın yapıp koymak mantıklı mi

Normalde 13.5 - 14K gibi bir değer bekliyorum fakat seçim olduğu için tekrar kesenin ağzı açılır mı emin değilim. Çevremdeki emekliler de epey bir kızgın doğrusu, onlara da güzel bir zam verir ancak neye yarar ki. Daha zamlı maaş cebe girmeden zam yağmuru yağıyor üzerimize.

Ben seneye starbucksta calisicam da ailem ile yaşicam masrafimda yok altın yapıp koymak mantıklı mi
Mantıklı, şu an yapacağım deseniz hisseye girin derdim (ytd.) ama şu aralar çok popülerleştiği için herkes hisseye girişti bunun sonu bitcoin gibi çakılış olur.

Altın en mantıklısı bana göre de. Borsa hakkında yeterli bilgiye sahip olmadan girmek saçma zaten. Döviz desen o da şu dönemde parayı korur fakat altın en garanti olanı.
Valla şu aralar kafam çok karışık üniversite sınavına hiç calismiyorum ilerde starbucksta çalisip kenarima koyayım diyorum ama bilemiyorum işte :/

Mantıklı, şu an yapacağım deseniz hisseye girin derdim (ytd.) ama şu aralar çok popülerleştiği için herkes hisseye girişti bunun sonu bitcoin gibi çakılış olur.
Evet

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı