2024 yılında PS4 alınır mı?

Yok ikinci el sorun olmaz.
Tamam öyleyse. Şehir belirtirseniz ona uygun parçaları bulalım.
İkinci el derken de zaten sadece 2 parçası. Geri kalanı sıfır.
Ama bakın toplayacağımız sisteme kefil değilim, ikinci el parçalar mevcut sistemde. Çalışıp çalışmayacağına karşı size kesin bir şey söyleyemem. Şansınıza bağlı.
Eğer hiç böyle riske girmeye gerek yok derseniz sıfır toplayalım.

Ama bakın toplayacağımız sisteme kefil değilim, ikinci el parçalar mevcut sistemde. Çalışıp çalışmayacağına karşı size kesin bir şey söyleyemem. Şansınıza bağlı.
Konya

Bu bütce icerisinde sifir yoktur herhalde

Yok sizi suclamam zaten aksine teşekkür etmem lazım😅

Sıfır apu sistemler var ama performansı biraz az olur.
Bütçeniz arttıktan sonra da güçlü bir ekran kartı takarsınız tamamlanır sistem.
Apu sistem ne oluyor?
Zaten aman aman oyunlar oynamam fifa/pes oynayacağım gerci onlar da biraz ister herhalde bu arada bütçe 10 a cıkma ihtimali var

Apu sistem ne oluyor?
Zaten aman aman oyunlar oynamam fifa/pes oynayacağım gerci onlar da biraz ister herhalde bu arada bütçe 10 a cıkma ihtimali var
Hocam rica etsem şu konuyu tam okuyabilir misiniz?
(Sizin istediğiniz oyunlarıda 1080p'de akıcı oynatır.)

Peki hocam ben size olabilecek durumları söyledim, artık tercih edip etmemek size kaldı.
İkinci el isterseniz:
Anakart:
İşlemci:
Ram:
Ekran kartı:
Amd isterseniz Rx 580 veya Rx 6500 xt, Nvida istersenizde Rtx 2060 tercih edin. Kutu, faturası ve garantisi devam edip, uygun fiyatlı bir model bulamadım. Yeni ilanları beklemenizi öneririm.
Satın almadan önce kutu, fatura ve garantisi devam edenleri tercih edin.
İşlemci:
(Satın alırken param güvendeyi kullanın)
Ssd:
(Nasıl bir model olduğunu bilmiyorum, fiyatı uygun tutmak için ekledim, daha bir öneriniz olursa belirtin değişelim.)
Psu:

Ekran kartınada 3000₺ dersek 10000₺'yi buluyor sistemin kasa olmadan fiyatı.
Eğer risk almayı kabul ederseniz satın alabilirsiniz.
Ama riske hiç girmeye yoktur derseniz de 5600G'li apu sistem alabilirsiniz.
Apu sistemin mantığı:
İşlemcinin içinde dahili ekran kartı var. Siz sisteme ayrı bir ekran kartı takmadan, işlemecinin ekran kartını kullanabilirsiniz. Onun gücüde Gtx 750'Ti ya yakın bir performans verir. Bütçeniz arttıktan sonra da yeni bir güçlü ekran kartı takabilirsiniz.
Sizin istediğiniz Fifa 24 ve Pes 24 gibi oyunlarını apu sistemde akıcı oynarsınız en düşük 30fps 1080p çözünürlükte.

Peki hocam ben size olabilecek durumları söyledim, artık tercih edip etmemek size kaldı.
İkinci el isterseniz:
Anakart:
İşlemci:
Ram:
Ekran kartı:
Amd isterseniz Rx 580 veya Rx 6500 xt, Nvida istersenizde Rtx 2060 tercih edin. Kutu, faturası ve garantisi devam edip, uygun fiyatlı bir model bulamadım. Yeni ilanları beklemenizi öneririm.
Satın almadan önce kutu, fatura ve garantisi devam edenleri tercih edin.
İşlemci:
(Satın alırken param güvendeyi kullanın)
Ssd:
(Nasıl bir model olduğunu bilmiyorum, fiyatı uygun tutmak için ekledim, daha bir öneriniz olursa belirtin değişelim.)
Psu:

Ekran kartınada 3000₺ dersek 10000₺'yi buluyor sistemin kasa olmadan fiyatı.
Eğer risk almayı kabul ederseniz satın alabilirsiniz.
Ama riske hiç girmeye yoktur derseniz de 5600G'li apu sistem alabilirsiniz.
Apu sistemin mantığı:
İşlemcinin içinde dahili ekran kartı var. Siz sisteme ayrı bir ekran kartı takmadan, işlemecinin ekran kartını kullanabilirsiniz. Onun gücüde Gtx 750'Ti ya yakın bir performans verir. Bütçeniz arttıktan sonra da yeni bir güçlü ekran kartı takabilirsiniz.
Sizin istediğiniz Fifa 24 ve Pes 24 gibi oyunları akıcı oynarsınız en düşük 30fps 1080p çözünürlükte.
Tamam teşekkür ederim sağolun

Yeni konular

Geri
Yukarı