2024'te Windows 11'e geçilir mi?

Alican_123

Hectopat
Daha fazla  
RAM
8 GB
SSD veya HDD modeli
SanDisk SSD Plus 480 GB
Ekran kartı
1050 Ti
Anakart
MSI Pro H610M-G DDR4
İşlemci
12th gen Intel(R) Core(TM) i3-12100F
Merhaba, bayağıdır düşünüyorum ve bugün fark ettim. Windows 11 geçin diyor, geçmeli miyim? Önceden bazı sistemsel sorunlar vardı, geçeceksem nasıl geçeceğim? Bilgisayar sıfırlanacak mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sistemle bence geçmene gerek yok hocam 10 en iysidir eğer geçersen bilgisayar sıfırlanmış olur bu arada bilgilendireyim tabii USB'ye falan atarsan bazı dosyalarını kurtarırsında ben geçmeni tavsiye etmem eğer sisteminiz 10 Pro dğeilde başka ise 10 Pro almanızı tavsiye ederim.

Biraz ram kullanımı var okadar okadarda kötü bir windows serisi değil hatta bence biraz abartılıyor ben hiç sıkıntı yaşamadım hiç win10 kullanmadım irternet kafede biraz kurcalamıştım bida arkadaşımın var

Fazla abartılara kulak asmamak lazım. İlk yayınlandığı günden beri Windows 11 kullanıyorum gayet stabil tavsiye ediyorum.
Tabi arkadaşında söylediği gibi temiz bir kurulum yapmanızı ben de tavsiye ediyorum.

Ben abimin bilgisayarında kullanıyorum. Hala daha stabil olduğunu düşünmüyorum. Bence acelesi yok geçmenizi önermem.

Bu sistemle bence geçmene gerek yok hocam 10 en iysidir eğer geçersen bilgisayar sıfırlanmış olur bu arada bilgilendireyim tabii USB'ye falan atarsan bazı dosyalarını kurtarırsında ben geçmeni tavsiye etmem eğer sisteminiz 10 Pro dğeilde başka ise 10 Pro almanızı tavsiye ederim.

Hocam seneye desteği bitiyor 10 Pro almak ne kadar mantıklı?

Geri
Yukarı