Satılık 21.5 inç ASUS monitör 1920x1080

Fiyat hakkında yorum yapılabilir
  1. Evet
Hocam, şu anda 1000-1500 liraya rahatlıkla 24" 75hz monitörler bulunuyor. Zorlarsanız da 1500 liraya 144hz monitör bile bulursunuz. Arkadaş pahalı demiş, sizin karşı çıkmanıza şaşırdım, piyasayı bilmiyorsunuz sanırım. Monitörün ederi 500-600₺ en fazla.

144 hz'yi geçtim, sağlam ve yeni bir 24" bile o fiyata yok.

Dediğiniz fiyata bir tane ilan bulun bulduğunuz fiyata ben de vereceğim.

Her gün monitör satmıyorum doğrudur belli sitelere girip fiyatlara baktım. Herhangi bir sorunu olmayanları 900'den aşağı göremedim. Dolayısıyla acelem de olmadığı için 1100TL'ye ilana koydum. Arkadaş 200 TL'ye sattığından bahsediyor tabii ki tepki vereceğim.
Hocam siz dalga mı geçiyorsunuz? 1000₺ye 32" TV bile var.
144 hz'yi geçtim, sağlam ve yeni bir 24" bile o fiyata yok.
1500 liraya yeni bir 24" yok demek haha. Azıcık piyasayı araştırın bu konularda konuşacaksanız. 1500 liraya zorlayarak 27 inç bile bulunur.

@d1xl1te Benim monitörüme benzer aynı marka her şeyi çalışıp hiçbir sıkıntısı olmayan, 900TL'den daha ucuza bir ilan atın söz veriyorum fiyatı o fiyata çekeceğim. 32 inç televizyon olup olmamasından bana ne arkadaş?

LG ile ASUS aynı marka değil mi? :D 1600x900 bir monitör ayrıca 1920x1080 değil. Biraz daha çabala.

Hocam VGA giriş 60Hz panel ve 1080p çözünürlük için üretim yılı gerçekten bu kadar önemli mi sizce? Giriş seviye monitörde nasıl bir teknoloji beklentiniz var? Dümdüz monitör.

Ya arkadaş ben monitör piyasasını yönetmiyorum. Bu fiyatlara da ilk defa monitör satıyorum. Elimdeki monitörün modelini markasını girip gördüğüm diğer ilanlara göre fiyat yazdım. Bunu almak daha mantıklı veya değil ona karar verecek olan ne sizsiniz ne benim. Sadece diğer arkadaşın anlattığı gibi benim monitörümün tıpatıp aynısının 600 TL'ye olmadığını söyledim. Neyi bu kadar önemsediniz de bu kadar takıldınız cidden anlayamadım. Benim elimdeki monitörün aynısı herhangi bir sorunu olmamak şartıyla 900'den aşağı ya yok ya da çok az var. Ben de bu fiyatı yazdım bu iş bu kadar. Ha 200 TL fazla yazmışsın diyebilirsin bunu da anlarım fiyat hakkında yorum yapmayı bu yüzden açtım zaten. Ancak bu monitörü 900'den aşağı satan yokken diğer monitörlerle kıyaslandığında sizin bakış açınızdan 600 ediyor diye 600'e koyacak değilim, bu da fiyat hakkında yorum yapmaya değil ilanı baltalamaya girer.

Attığın monitör 1920x1080 değil aynı marka değil benim yazdığım mesaja iyi bak aynı marka benzer özellikte monitör yazmışım anlayabiliyor musun?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı