21 bin TL sistem toplama

Kasa soğutması vs ile iyi mi ?

• Evet

• Hayır

• İçerisi Adana'dan sıcak mübarek.

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Güzel taktik ama bir de buna bak istersen Media Market ten bakarsan öyle olur bunu sen de çok iyi biliyorsun bizi mi yiyorsun? :D
Hayır. Alışveriş kısmına basıp ilk gördüğüm siteye git butonuyla buraya yönlendirildim. Ayrıca yine arada 1200 TL fark var.

Şu anda tam olarak 21960 TL'ye denk geliyor.
En azından TR garantisi var.
TR garantisi var diye 2080 TI yerine 2080 almak mantıklı değil bence. I9 9900K koymamamın sebebi R9 3900X stoklarda yok ve iki işlemcinin arasında çoğu oyunda 3-4 FPS oynuyor. En fazla 8 FPS oynadığını gördüm. Ayrıca X570 anakartlar çok pahalı. Görsel açıdan da güzel bir kasa olduğunu düşünüyorum.

Kasa ve monitör olarak şunları öneririm.
RGB’siz
RGB’li
Kasa

Parçaları tek tek satmayı planlamıyorum. Bilgisayar özellikleri şöyle;
i9 9900k
AOC AG241QG4 2K 144Hz 1 ms monitor
asus rog strix gaming 2080 ti OC
samsunf 970 evo plus 250 gb m2 ssd
850 watt gold plus güç kaynağı corsair yada cooler master hatırlamıyorum :D
MSI Arsenal gaming anakart
cooler master master liquid ml360r sivi sogutma
g skill 8x2 3200 mhz ram
cooler master h500p kasa

TR garantisi var diye 2080 TI yerine 2080 almak mantıklı değil bence. I9 9900K koymamamın sebebi R9 3900X stoklarda yok ve iki işlemcinin arasında çoğu oyunda 3-4 FPS oynuyor. En fazla 8 FPS oynadığını gördüm. Ayrıca X570 anakartlar çok pahalı. Görsel açıdan da güzel bir kasa olduğunu düşünüyorum.
Attığın sistem 25.458 tl vergiler dahil fiyat sepette gözükür bilgin olmayan siteyi atma lütfen.

Attığın sistem 25.458 tl vergiler dahil fiyat sepette gözükür bilgin olmayan siteyi atma lütfen.
Yanlış yere bakarak hesaplamışım şimdi farkına vardım.

Zaten sanırım yurt dışından alınmayacak bari düzgün şekilde bir sistem hazırlayayım.

Screenshot_21.png

Shipping her şeyi bozdu. :(

Bakıyorum da TR de de o fiyata i9 9900k ile RTX 2080 Tİ alınabiliyor :).

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı