2100 TL bütçe ile toplama kasa

wordx

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar
Bütçem 2.100 TL, inventus'dan topladığım bilgisayar şöyle bir şey ;
donYPV.png

Montaj yapmasını bilmediğimden dolayı inventus'dan topladım, toplayacak arkadaşlar inventus'dan toplarsa sevinirim.

Oynanılacak oyunlar : DotA 2 , Arma 3 , Dayz , CS:GO gibi oyunlar

Topladığım kasa ve ekran kartı bu oyunlara yeterli midir? Ekran kartını 1-2 sene sonra güncelleyebilirim, düşük tutmamın sebebi doların 2.50'Lere kadar dayanması. ( Ram'in boyutunu 4GB boyutuna düşürüp, ekran kartına vermek istemiyorum arkadaşlar. Sapphire R9 270 ekran kartı bu oyunlara yeterli midir?

Bu ekran kartı 1-2 sene boyunca high/ultra da işimi görür mü arkadaşlar? 550W Corsair kasa bu sisteme yeterli midir?

Artı olarak, bu sistemin yanına monitor'de alıyorum. Monitor olarak bunu seçtim ;
inventus.com.tr: AOC E2262VW lcd ekran - inventus
Toplam 2.440 TL civarlarında denk geliyor monitor ile birlikte
Sistem hakkında ve monitor hakkında yorum yaparsanız sevinirim arkadaşlar.

Teşekkürler.

Son düzenleme:
Size tavsiyem şu anda bilgisayar toplamamanızdır. Dolar çok yükseldi. Ancak bütçenizi arttırmak istiyorsanız elinizdekileri satabilirsiniz.

Size tavsiyem şu anda bilgisayar toplamamanızdır. Dolar çok yükseldi. Ancak bütçenizi arttırmak istiyorsanız elinizdekileri satabilirsiniz.

Önümüzde seçimler var, rahat yaz ayına kadar ineceğini sanmıyorum doların.
Oynamak istediğim oyunlar zaten fazla sistem istemeyen oyunlar, arma 3 , dota2 gibi oyunlarda ultra'da oynasam yeterli. Bu sistem iyi midir? bunu alayım mı sizce?

Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

Dediğin oyunları rahatlıkla oynarsın. Zaten youtube'de ekran kartınla ilgili oyun testleri var. Xion'un dediği gibi şuan sakın bilgisayar alma dolar çok yüksek. Er yada geç düşecek. Biraz beklersen daha ucuza getirirsin. Bu sistem rahat 1-2 sene high-ultra arası oynatır.

Geri
Yukarı