2100 Tl'ye Ekran Kartı tavsiyesi

İyice aklım karıştı biyandan fark daha az diyorum 600Tl'ye değer mi ? Bi yandan almışken en iyisini almak mantıklı diyorum ne yapacağımı şaşırdım :)

İyice aklım karıştı biyandan fark daha az diyorum 600Tl'ye değer mi ? Bi yandan almışken en iyisini almak mantıklı diyorum ne yapacağımı şaşırdım :)
Aynen sizde haklısınız :D 600 tl sizi zorlamayacaksa 980 alın ama 600 tl yi vermesem daha iyi olur derseniz 970. Ayrıca 280x de çok iyi bi kart 280x den 970 e geçince fazla fark olmaz.

Hocam hep AMD kullandım r9 390x=gtx 970 diye biliyorum yanlış mıyım ?
Aynen sizde haklısınız :D 600 tl sizi zorlamayacaksa 980 alın ama 600 tl yi vermesem daha iyi olur derseniz 970. Ayrıca 280x de çok iyi bi kart 280x den 970 e geçince fazla fark olmaz.
Dediğiniz gibi hocam çok iyi bir kart ama ileriye dönük olarak daha üst seviye tercih etmek istedim. Fazla fark olması için ne yapabilirim asıl önemli soru bu. :D

Sizce R9 390X mi almalıyım hocam ?
Uygun fiyata bulursanız neden olmasın? Buyurun isterseniz izlemediyseniz incelemesini de izleyin. Kararı siz verin. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Adion Teşekkürler hocam Gtx 980 alacağım gibi ama hayırlısı. :)

@Adion Hocam merhaba ben Amazon'dan 980ti almaya karar verdim. Yanlız bana ne kadar maliyeti olur bilemiyorum sizin bir fikriniz var mı ?
http://www.amazon.com/gp/product/B00YDAYOK0?keywords=gtx 980ti&qid=1444848156&ref_=sr_1_1&s=pc&sr=1-1 düşündüğüm modelde bu Türkiye'de garantisine vektron bakıyor diye biliyorum.

@Uğur Öztürk hocam sizinde fikrinizi almak istiyorum.

Hocam yardım edebilecek misiniz ?

Yardım edebilecek kimse yok mu ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı