22.000 TL'ye Vatan Bilgisayar'dan hazır sistem alınır mı?

keremmh

Femtopat
Daha fazla  
Hazır masaüstü bilgisayar almaya karar verdim. Bütçem yaklaşık 22.000 TL vatan bilgisayarda hazır sistemler gördüm. Fiyatlar gayet güzel önerir misiniz, nasıldır sizce? Oyun oynamak için almıyorum sadece yazılım yeterli midir?

Hazır masaüstü bilgisayar almaya karar verdim. Bütçem yaklaşık 22.000 TL vatan bilgisayarda hazır sistemler gördüm. Fiyatlar gayet güzel önerir misiniz, nasıldır sizce? Oyun oynamak için almıyorum sadece yazılım yeterli midir?
Hangi sistemi alacaksınız link atar mısınız?

Peşin fiyatına taksit yapmadığınız sürece vatan bilgisayar kazık. Sadece yazılım için 22.000₺'lik bilgisayarlar fazla bile. En kötü 4060 alınıyor.

Hangi sistemi alacaksınız link atar mısınız?

Peşin fiyatına taksit yapmadığınız sürece Vatan Bilgisayar kazık. Sadece yazılım için 22.000₺'lik bilgisayarlar fazla bile. En kötü 4060 alınıyor.

Yazılım dediğim sadece eğitim oyun falan arada sırada oynarım.

Yazılım dediğim sadece eğitim oyun falan arada sırada oynarım.

Bu sistem alınmaz bu paraya.

İşlemciyi 12400F yapın, RAM'leri G.Skill seçin. SSD de WD Blue alınabilir.

Vatandan sistem falan alınmaz adamlar ısrarla Rampage marka el bombası kasalar satıyorlar. Oyun oynasan da oynamasan da şu an sıfır sistem alacaksan DDR5 anakartlı bir sistem alman çok daha mantıklı. Yazılımsal işler düşündüğüne göre ise Nvidia ekran kartı daha iyi olur uzun vadede dolayısıyla attığım sistemi öneririm. Ne alırsan al DDR5 sistem al, DDR4 sıfır a-lın-maz.

Kasa S200 tg yapılıp alınabilir.

Teşekkürler ama masaüstü bilgim hiç yok ne yapsam bilmiyorum.

Vatandan sistem falan alınmaz adamlar ısrarla Rampage marka el bombası kasalar satıyorlar. Oyun oynasan da oynamasan da şu an sıfır sistem alacaksan DDR5 anakartlı bir sistem alman çok daha mantıklı. Yazılımsal işler düşündüğüne göre ise NVIDIA ekran kartı daha iyi olur uzun vadede dolayısıyla attığım sistemi öneririm. Ne alırsan al DDR5 sistem al, DDR4 sıfır a-lın-maz.

Pahalı ama teşekkürler.

Vatandan sistem falan alınmaz adamlar ısrarla Rampage marka el bombası kasalar satıyorlar. Oyun oynasan da oynamasan da şu an sıfır sistem alacaksan DDR5 anakartlı bir sistem alman çok daha mantıklı. Yazılımsal işler düşündüğüne göre ise NVIDIA ekran kartı daha iyi olur uzun vadede dolayısıyla attığım sistemi öneririm. Ne alırsan al DDR5 sistem al, DDR4 sıfır a-lın-maz.

Pahalı ama teşekkürler.

Bu sistem alınmaz bu paraya.

İşlemciyi 12400F yapın, RAM'leri G.Skill seçin. SSD de WD blue alınabilir.

Güzel teşekkürler ama masaüstü bilgim hiç yok maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı