2200 TL Telefon önerisi

GunduzDogukan

Hectopat
Daha fazla  
İyi akşamlar. Telefon almayı planlıyorum fakat şuana kadar hiç akıllı bir telefona sahip olmadım. Aklımda Sony xperia z3 var. Siz ne önerirsiniz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
LG G3 ' ü öneririm 5.5 inc 4k ekrana ,Snapdragon 2.5 Ghz hızında 4 çekirdekli işlemcisi var , 16 GB 'lık versiyonund 2GB RAM , 32GB'lık versiyonunda 3 GB RAM var, 13 MP otomatik lazer odaklamalı kamerası ,3000 mAH bataryaya sahip , özel standı sayesinde kablosuz şarj edilebilir. Sony xperia Z3 ile karşılaştırırsak LG G3 'ün ekran çözürnülülüğü daha yüksek , ekran piksel yoğunluğu daha fazla LG G3' te 534 PPI Sony Z3 ' te 424 PPI . Fakat Sony Z3 ' ün kamerası LG G3 ten daha iyi . Karar senin

LG G3 ' ü öneririm 5.5 inc 4k ekrana ,Snapdragon 2.5 Ghz hızında 4 çekirdekli işlemcisi var , 16 GB 'lık versiyonund 2GB RAM , 32GB'lık versiyonunda 3 GB RAM var, 13 MP otomatik lazer odaklamalı kamerası ,3000 mAH bataryaya sahip , özel standı sayesinde kablosuz şarj edilebilir. Sony xperia Z3 ile karşılaştırırsak LG G3 'ün ekran çözürnülülüğü daha yüksek , ekran piksel yoğunluğu daha fazla LG G3' te 534 PPI Sony Z3 ' te 424 PPI . Fakat Sony Z3 ' ün kamerası LG G3 ten daha iyi . Karar senin
Ben kullandım kardeşim lg g3 2gb ve hiç memnun kalmadım çok sıkıntılı bir cihazdı ve 4 ay kullandıktan sonra mikrofonunun olduğu yer çatladı ve servise yolladım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı