23 bin TL laptop önerisi

Bütçe
23000
RAM fiyatı 700 TL civarı, Intel seçen programlar artık çok az. 12500H dengi işlemci performans tarafında.

Diyorsunuz ki tercih ettiğim işlemciyle sizin önerdiğiniz işlemci aynı performans da. Ayrıca yazılımdan anlıyor musunuz bilmiyorum hocam ama bu işlemciyle Unity kullanmam da veya yazılım tarafında bir sıkıntı çıkarır mı?

Diyorsunuz ki tercih ettiğim işlemciyle sizin önerdiğiniz işlemci aynı performans da. Ayrıca yazılımdan anlıyor musunuz bilmiyorum hocam ama bu işlemciyle Unity kullanmam da veya yazılım tarafında bir sıkıntı çıkarır mı?

Sıkıntı çıkarmaz, RAM olarak bunu alabilirsiniz.

Hocam ufak performans farkları olabilir ama işlemci olarak yazılım uygulamalarında sıkıntı çıkartmaz.

Selam. ASUS'un TUF serisinin F modellerine bakabilirsiniz. F15 modelinin intel i7-12700H işlemcili sürümlerini bulursanız, çok iyi olur. Bütçenizi biraz daha arttırıp RTX 3060, 16 GB RAM-i olanlardan birisini alırsanız, sizi en az 5 yıl götürür.

Geri
Yukarı