23 yaşından sonra çıraklık eğitimi mantıklı olur mu?

Makaleler
44
23 yaşıma Haziran'da gireceğim. Psikolojik hastalık hayatımı bitirdi. Zaten bir işe girecek olduğum zaman bu hastalık önüme çıkıyor. Eylül 2017'den beri tedavi görüyorum. Okulu 11. sınıfta bırakıp açığa geçtim. Lise diploma mı aldım ama elimde meslek falan yok.

4-5 senemi ayırıp çıraklık eğitime gitsem nasıl olur bu yaşa göre? En sonunda usta olacağım işte. Bir de hangi bölümü tavsiye edersiniz bana? Geçerli olan bir meslek olarak.

İyi Sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tam olarak araştırmadım ama size rahatsızlığınızdan ve Roman Reigns ortak noktamızdan dolayı bir an evvel memur olun tavsiyesini veriyorum. İki yıllık bölümlerin son sınavda KPSS atamalarına bakarak en düşük atananlar hangisiyse onu oku ve memur ol. Rahatsızlığın olduğu için seni zorlamaz kamu işleri fakat özelde çalışırsan hastalık mastalık dinlemeyip kapının önüne koyabilirler.

Tam olarak araştırmadım ama size rahatsızlığınızdan ve Roman Reigns ortak noktamızdan dolayı bir an evvel memur olun tavsiyesini veriyorum. İki yıllık bölümlerin son sınavda KPSS atamalarına bakarak en düşük atananlar hangisiyse onu oku ve memur ol. Rahatsızlığın olduğu için seni zorlamaz kamu işleri fakat özelde çalışırsan hastalık mastalık dinlemeyip kapının önüne koyabilirler.
Hastalığı dinleyen yok zaten. En azından elimde bir belgem olur ve iş bulabilirim diye dedim. Ayrıca, ders temelim çok az. Kazanmak sıkıntı bir yandan.

Geri
Yukarı