24.000 ₺ hazır sistem önerisi

Lawiex10

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GTX 1050 4GB
İ5-8300H
16GB 2600Mhz Ram
(LAPTOP)
24.000 ₺ bütçem var, bu sadece sistemi kapsıyor yani monitör vb. ekipmanlar dahil değildir. Yardımcı olursanız müteşekkir kalırım.

Son düzenleyen: Moderatör:

İleriye dönük bir sistem ileride ekran kartını değiştirirsiniz.

İleriye dönük bir sistem ileride ekran kartını değiştirirsiniz.
Xcvakd arkadaşa beğenmedim atıyorsunda senin attığın sistemden çok iyi ve daha ucuza bi sistem atmış ve kendi attığın sisteme beğenmedim atılınca karşı tarafın attığı sisteme bakmadan beğenmedim atıyorsun.

Xcvakd arkadaşa beğenmedim atıyorsunda senin attığın sistemden çok iyi ve daha ucuza bir sistem atmış ve kendi attığın sisteme beğenmedim atılınca karşı tarafın attığı sisteme bakmadan beğenmedim atıyorsun.

Arkadaşın attığı sistem DDR 4, benim attığım sistem ise DDR 5 ve ileriye dönük biraz iyi okuyun sonra emoji kullanıp cevap verin 😂

Arkadaşın attığı sistem DDR 4, benim attığım sistem ise DDR 5 ve ileriye dönük biraz iyi okuyun sonra emoji kullanıp cevap verin 😂

Hocam görmemişim DDR5 olduğunu, bazı kişiler kendine beğenmedim atılınca diğerinde hemen beğenmedim atıyorlar sizide ondan sandım kusura bakmayın.

Hocam görmemişim DDR5 olduğunu, bazı kişiler kendine beğenmedim atılınca diğerinde hemen beğenmedim atıyorlar sizi de ondan sandım kusura bakmayın.

Yok sorun değil dostum ön yargılı yaklaştınız ondan dolayı öyle yazdım.

Yani ileride Anakart ile RAM'i değiştirme ile uğraşacağıma temizinden daha güçlü ekran kartına geçip yoluma bakarım çünkü attığım sistem ileriye dönük Anakart ile ram ile uğraşmaz 👍

Arkadaşın bütçe bu kadar neden her oyunu rahat bir şekilde ultrada oynamak varken 6600 ile sıkıntı yaşasın? Bence bu bütçelerde ekran kartından kısmak yerine AM4 alınabilir. Zaten bu işlemci ile çok uzun süreler idare edebilir. Ha tabii yine arkadaşa kalmış ben yakın zamanda bütçe çıkarırım ekran kartını yükseltirim derse AM5 alınabilir.

Arkadaşın bütçe bu kadar neden her oyunu rahat bir şekilde ultrada oynamak varken 6600 ile sıkıntı yaşasın? Bence bu bütçelerde ekran kartından kısmak yerine AM4 alınabilir. Zaten bu işlemci ile çok uzun süreler idare edebilir. Ha tabii yine arkadaşa kalmış ben yakın zamanda bütçe çıkarırım ekran kartını yükseltirim derse AM5 alınabilir.

Arkadaşın hangi oyunları oynayacağına bağlı DDR 5 alması daha mantıklı ileride tek sıkıntısı ekran kartı olur değiştirmeyle uğraşması için.
O bütçeye DDR 4 alması saçma bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı