24 bin TL monitör dahil hazır sistem önerisi

Peki önerdiğiniz başka sistem var mıdır? Ekran kartı olarak her ne kadar RTX taraftarı olsam da herhangi mantıklı bir sebep sunarsanız AMD de olur. (RTX sadece daha sıcak geldiğinden tercihim bu arada.)

Para birikmez bence bu saatten sonra. Almak daha mantıklı.
Canım amcam arayıp dolar 10 tl ye düşecek sonra al ne alacaksan diyor :D

@zelax hocam ama siz amcamı dinlemeyin direk alın
şuna da bakabilirsiniz aşağıdan monitör seçin birde 1tb hd patlat tam 24k olur. lakin işlemci olarak intel önermem bilginiz olsun :)

şuna da bakabilirsiniz aşağıdan monitör seçin birde 1tb hd patlat tam 24k olur. lakin işlemci olarak intel önermem bilginiz olsun :)
TL her geçen gün değer kaybederken bir anda o kadar yükselişe geçeceğini hiç zannetmiyorum :D O yüzden ben de direkt alıcam zaten :)

Bu sisteme bu kadar verilmez.

Önerebileceğiniz, tercihen AMD işlemcili ve NVDIA ekran kartlı, 24.000TL hazır sistem linklerinizi bekliyorum arkadaşlar.

Yayın/video işine girecekseniz RTX alın fakat oyun performansında NVIDIA'yı katlar geçer. 3070'den daha iyi bir kart.

Yayın/video işine girecekseniz RTX alın fakat oyun performansında NVIDIA'yı katlar geçer. 3070'den daha iyi bir kart.
Peki bu sistemde eklememi önerdiğiniz daha iyi bir parça var mı?

Anakart B550M- olursa bi' tık daha iyi olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı