24 inç monitör tavsiyesi

mert3553

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba en fazla 24 inç olacak şekilde TN panel ve 144 Hz'den yüksek değere sahip bir oyuncu monitörü arıyorum. Önerebilecekleriniz var ise yardımcı olur musunuz?

TN panel konusunda BenQ bayağı iyi hard FPS oyuncusuysanız tercih edilebilir.

Hocam ghostingin tn de olmadığını veya çok az olduğunu duydum. Çoğu esporcu da tn panel kullanıyor vardır sanırım bildikleri diye düşündüm.

8000 tlye kadar çıkabilirim sanırım tn panel isteme nedenim çoğu esporcunun tercihi olması.

TN panel istemenizin sebebi nedir?

IPS panel almanızı öneririm.

Hocam IPS ve VA da ghosting olduğunu duydum az da olsa.

TN panel alınmaz. Bütçe nedir? Bunu önerebilirim.

Çoğu e sporcu TN tercih ediyor bir şeyler biliyorlar diye düşündüm 8000 TL'ye kadar çıkabilirim sanırım.

Hocam ghostingin TN de olmadığını veya çok az olduğunu duydum. Çoğu esporcu da TN panel kullanıyor vardır sanırım bildikleri diye düşündüm.

8000 TL'ye kadar çıkabilirim sanırım TN panel isteme nedenim çoğu esporcunun tercihi olması.

Çoğu e sporcu TN tercih ediyor bir şeyler biliyorlar diye düşündüm 8000 TL'ye kadar çıkabilirim sanırım.

Hardcore FPS oyuncusu değilsen TN panel alma renkleri kötü seni üzer. IPS panellerde ghosting bayağı az.

Hocam ghostingin TN de olmadığını veya çok az olduğunu duydum. Çoğu esporcu da TN panel kullanıyor vardır sanırım bildikleri diye düşündüm.

8000 TL'ye kadar çıkabilirim sanırım TN panel isteme nedenim çoğu esporcunun tercihi olması.

İhtiyaçlarını karşılıyor attığım. O kadar çıkmana gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı