24G2SPU/BK vs VP249QGR vs D2722HS

Bütçe
5500

xonoux

Centipat
Daha fazla  
Bugün monitör siparişi vermek istiyorum, fakat almadan önce son kez forumda araştırırken bu üç monitörün de F/P noktasında iyi ürünler olduğunu gördüm. Bütçem 5.500 TL. Açıkçası Amazon'dan almak istiyorum çünkü öğrenciyim ve vade farksız imkanları ile ancak alabileceğim. 6 aylık bir taksitlendirmede ise Dell ve AOC ancak Amazon'da olursa 5500 TL'nin altında kalabiliyor gördüğüm kadarıyla. Bu durumda bana ürün seçmemde yardımcı olabilir misiniz? Genel olarak hayatta kalma oyunları oynayan arada ise hikayeli oyunlara ve FPS türü oyunlara giren bir insanım. Şimdiye kadar 15,6 ve 19 inç ekranlar kullandığımdan 24 inç'te 27 inç'te bana devasa gelecektir. Bu dediklerime göre farklı önerilerde bulunursanız onlara da açığım. Şimdiden yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim. @Saint Lucia hocam size de bir kahve ısmarlamak isterim :kahve:😊.

İlk yazdığın AOC 24G2SPU en iyisi. Amazon'dan istiyorsan bunu da alabilirsin.

Hocam yorumunuz için çok teşekkür ederim fakat attığınız ile alakalı şu incelemeye baktığımda bu ürüne çok karamsar yaklaşmama sebep oluyor. Viewsonic VX2428 (J) sandığınız kadar iyi bir monitör değil!

AOC'nin en iyisi olduğunu söylediniz, peki VP249QGR modelinin bin TL daha ucuz olmasını da dikkate aldığınızda siz olsanız hangisini alırdınız?

VP249QGR de iyi model ama çok mantıklı değil gibi. @BerkayZ87 daha iyi anlar. Biraz karışık bir durum.

Anladım teşekkür ederim. Bir de soruyu daha da genişletmek istiyorum. Omen 25i, R25i30, Gigabyte G24F-2 ve MSI G2412 modellerini de konuya dahil etmek istiyorum. Bu dört ürüne de bakarak bana attığım ürünlerden hangisini almamın daha uygun olacağını söylerseniz çok sevinirim.

Anladım teşekkür ederim. Bir de soruyu daha da genişletmek istiyorum. Omen 25i, R25i30, Gigabyte G24F-2 ve MSI G2412 modellerini de konuya dahil etmek istiyorum. Bu dört ürüne de bakarak bana attığım ürünlerden hangisini almamın daha uygun olacağını söylerseniz çok sevinirim.

Ürün ağacını ne kadar genişletirsen monitör seçiminin o kadar zorlaşır.
27 inç istiyorsan Dell işini görür.
24 inç yetecekse belli ki yetecek AOC tavsiyemdir.
Omen25i hepsinin başını çeker. Fakat uzun zamandır 7K'nın üstünde satılıyor.
R25I30 ise orta segment monitör. Paneline güvendiğimiz için öneriyoruz. Fakat fiyatı artmış.
G24F-2 ve G2412 iş gören modeller. Fakat daha iyi bir monitör olsun diyorsan alıcı listesinin sonlarını çekerler.

Ürün ağacını ne kadar genişletirsen monitör seçiminin o kadar zorlaşır.
27 inç istiyorsan Dell işini görür.
24 inç yetecekse belli ki yetecek AOC tavsiyemdir.
Omen25i hepsinin başını çeker. Fakat uzun zamandır 7K'nın üstünde satılıyor.
R25I30 ise orta segment monitör. Paneline güvendiğimiz için öneriyoruz. Fakat fiyatı artmış.
G24F-2 ve G2412 iş gören modeller. Fakat daha iyi bir monitör olsun diyorsan alıcı listesinin sonlarını çekerler.

Tamamdır tercihi AOC'den yana kulanacağım. Detaylı bir şekilde açıkladığınız için çok teşekkür ederim hocam.

Geri
Yukarı