25.000 TL sistem önerisi

Arkadaşlar alabileceğim en iyi NVIDIA sistem hangisi acaba? Teşekkürler.

Bütçe biraz daha artar mı?

Pek mümkün görünmüyor maalesef.

Bence gereksiz bir sistem hocam 4060 yerine 4060 Ti alması daha iyi olur 10 FPS gibi bir fark var arada ve işlemci AMD Ryzen 5600 veya 5800x3D olabilir bütçeyi ne kadar azalır veya artar bilmiyorum.

Evet hocam ama gereksiz fazla işlemci 5600 4060 ve 4060 Ti'yi rahatça destekliyor. Daha iyi olması demek = darboğaz demek işlemci tam gücüyle kullanılamaz gereksiz para kaybı olur.
Hocam siz AM4 sistemle AM5 sistemin farkını bildiğinizden emin misiniz? Bir de 5600 yerine 5800x3d seçilse ne kadar fiyat farkı olur bilmiyorum tarzı bir şey yazmışsınız. Bütçe olsa en iyisini almayı herkes biliyor.

Hocam siz AM4 sistemle AM5 sistemin farkını bildiğinizden emin misiniz? Bir de 5600 yerine 5800x3D seçilse ne kadar fiyat farkı olur bilmiyorum tarzı bir şey yazmışsınız. Bütçe olsa en iyisini almayı herkes biliyor.

Hocam benim burada dediğim işlemci 5600'e indirilip ekran kartını 4060 Ti'ye çıkartılması siz farklı anladınız, ve sabit bir fiyat yok belki o bütçeye bulacak kimse bilemez, 5700 çok gereksiz o sisteme AMD Ryzen 5700 darboğaz yapar ve iyi alayım derken sistemi kötüleştirir hem daha az para verip 5600 alır hem de darboğaz yapmaz.

Hocam benim burada dediğim işlemci 5600'e indirilip ekran kartını 4060 Ti'ye çıkartılması siz farklı anladınız, ve sabit bir fiyat yok belki o bütçeye bulacak kimse bilemez, 5700 çok gereksiz o sisteme AMD Ryzen 5700 darboğaz yapar ve iyi alayım derken sistemi kötüleştirir hem daha az para verip 5600 alır hem de darboğaz yapmaz.
Hocam dediğiniz gibi bir sistem toplar mısınız lütfen 25k bütçede? Bekliyorum. Ayrıca 5700 ne alaka? Darboğaz ne alaka o parçalarda?

Geri
Yukarı