25.000 TL'ye oyun ve çizim için laptop önerisi

Acer Nitro ve Lenovo LOQ bak o fiyat bantlarına yakınlardı.

Victus 15 olmaz HP Victus 16-R0053NT 7P648EA i5-13500H 16 GB 512 GB SSD RTX4050 16.1" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe buna çıkabilirse daha mantıklı.

Son düzenleme:
Çizim için Victus kötü olur renk doğruluğu açısından iyi değil.

Oyun ve çizim programları anlamında beni tatmin edecek bir laptop önerebilir misiniz?
Bütçe ne olur max?

Acer Nitro ve Lenovo LOQ bak o fiyat bantlarına yakınlardı.
Pardon çizim ağırlıklı demişsin, üreticilerin creator serilerine göz at. Creator serileri harika panellere sahip gaming sınıfı olanlara göre.

Reis sadece meraktan soruyorum bu laptoptaki ekranın ne gibi artısı vardır? Pantone renk doğruluğu dersen maalesef yeterli değil. 10 bit ve üzeri paneller var Creator serilerinde markaların, gaming seriler gibi 8 bit paneller yok. Öncelikli olarak 10 bit ve üzeri panelli laptoplar çok daha iyi olacaktır çizim vb gibi işler için.

Reis sadece meraktan soruyorum bu laptoptaki ekranın ne gibi artısı vardır? Pantone renk doğruluğu dersen maalesef yeterli değil. 10 bit ve üzeri paneller var Creator serilerinde markaların, Gaming seriler gibi 8 bit paneller yok. Öncelikli olarak 10 bit ve üzeri panelli laptoplar çok daha iyi olacaktır çizim vb gibi işler için.

Panel konusunda Victus'tan daha kaliteli olduğu için atmıştım. Haklısınız, Creator seri laptoplar oyun konusunda üzmeyecekse daha mantıklı hocam.

Panel konusunda Victus'tan daha kaliteli olduğu için atmıştım. Haklısınız, Creator seri laptoplar oyun konusunda üzmeyecekse daha mantıklı hocam.
Creator serileri güncel olanların tamamı RTX ekran kartına sahip olsa gerek. Adobe'nin en güncel sürümleri önerilen minimum RTX olduğundan ve içerik oluşturuculuğuna bu makine uygun diye Nvidia Studio sertifikası kazanabilmek için tüm üreticiler en az 10 bit panelli RTX ekran kartlı koyuyor diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı