25.000 TL'ye telefon önerisi

Server kayıtlı S23 Ultra, garanti IMEI bulup 180 dolara Knox'u bozmadan IMEI yaziliyor S23'lere. 26-27 bin civarına Sıfır Kapalı Kutu çözülebilir sorunsuz .

Not: Çok yakın dostum geçen hafta aldı, IMEI arttırdı (telefonu yazılımı güncellemeyi vs. bozmayan, tehlikesiz, sorunsuz bir işlem: sarı sitede server kayıt olarak belirtiliyor).

Not: Kapalı kutu S23 Ultra + 2.el çift sim kartlı ekranı kırık ucuz telefon 500₺ + aldığınız kişi server kayıt işlemini yapabiliyorsa zaten hepsini geçen hafta 27.000'e hallettik.

Server kayıtlı S23 Ultra, garanti IMEI bulup 180 dolara Knox'u bozmadan IMEI yaziliyor S23'lere. 26-27 bin civarına sıfır kapalı kutu çözülebilir sorunsuz.

Not: Çok yakın dostum geçen hafta aldı, IMEI arttırdı (telefonu yazılımı güncellemeyi vs. bozmayan, tehlikesiz, sorunsuz bir işlem: Sarı sitede server kayıt olarak belirtiliyor).

Not: Kapalı kutu S23 Ultra + 2.el çift SIM kartlı ekranı kırık ucuz telefon 500₺ + aldığınız kişi server kayıt işlemini yapabiliyorsa zaten hepsini geçen hafta 27.000'e hallettik.

Bu şekilde bir cihaz alsak Samsung Türkiye garantisi olur mu peki? Yoksa IPhone'lar gibi yurt dışı olduğu için garanti geçersiz mi oluyor?

Bu şekilde bir cihaz alsak Samsung Türkiye garantisi olur mu peki? Yoksa IPhone'lar gibi yurt dışı olduğu için garanti geçersiz mi oluyor?
Elbette garanti vs. devre dışı kalıyor. Ben özellikle telefonlarda garantinin pek işe yaramadığın düşünüyorum. Yarı fiyatına tam çalışır amiral gemisi almanın risklerinden birisi elbette bu. Sizin düşünceniz, sizin tercihiniz. Daha yeni bir durum olduğundan konunuz şansa önüme düşünce yazmak istedim bu kadar. Hatta ekonomik olarak kendimi ayarlayabilirsem kendim için de düşünüyoruym S23 Ultra, zaten çift simli imei hazır eski telefonlarımdan birini feda ederim :)

Elbette garanti vs. devre dışı kalıyor. Ben özellikle telefonlarda garantinin pek işe yaramadığın düşünüyorum. Yarı fiyatına tam çalışır amiral gemisi almanın risklerinden birisi elbette bu. Sizin düşünceniz, sizin tercihiniz. Daha yeni bir durum olduğundan konunuz şansa önüme düşünce yazmak istedim bu kadar. Hatta ekonomik olarak kendimi ayarlayabilirsem kendim için de düşünüyoruym S23 Ultra, zaten çift simli imei hazır eski telefonlarımdan birini feda ederim :)
Bir düzeltme yapmak istiyorum, mesajımı ve konuyu okuyanlar yanlış anlamasın.

Benim bahsettiğim imei server kaydı meselesi; Samsung Knox'u bozmuyor. Telefon yazılımına müdahele etmiyor. Güvensiz ya da tehlikeli bir durum görmedik yakın dostum ve ben. Tüm güncellemeleri alabiliyor ve sıfırlayınca imei yok olmuyor, ilk öğrendiğimde inanamamıştım ama durum böyle. Araştırmanızı öneririm.

Son düzenleme:
Elbette garanti vs. devre dışı kalıyor. Ben özellikle telefonlarda garantinin pek işe yaramadığın düşünüyorum. Yarı fiyatına tam çalışır amiral gemisi almanın risklerinden birisi elbette bu. Sizin düşünceniz, sizin tercihiniz. Daha yeni bir durum olduğundan konunuz şansa önüme düşünce yazmak istedim bu kadar. Hatta ekonomik olarak kendimi ayarlayabilirsem kendim için de düşünüyoruym S23 Ultra, zaten çift simli IMEI hazır eski telefonlarımdan birini feda ederim :)

Bir düzeltme yapmak istiyorum, mesajımı ve konuyu okuyanlar yanlış anlamasın.

Benim bahsettiğim IMEI server kaydı meselesi; Samsung Knox'u bozmuyor. Telefon yazılımına müdahale etmiyor. Güvensiz ya da tehlikeli bir durum görmedik yakın dostum ve ben. Tüm güncellemeleri alabiliyor ve sıfırlayınca IMEI yok olmuyor, ilk öğrendiğimde inanamamıştım ama durum böyle. Araştırmanızı öneririm.

Teşekkür ederim hocam değerli bilgiler için.

Yeni konular

Geri
Yukarı