25.000 TL'ye kadar telefon önerisi

Kamera, dış görünüş ve tasarım hiç önemli değil. Ekran kalitesi iyi olursa harika olur, ancak en önemlisi işlemcisi benim için. Aklımda POCO X6 Pro 512GB var ancak garanti ve güncelleme konusunda sorun yaşar mıyım diye düşünüyorum. Bunun haricinde ise işlemcilerin batarya performansı konusu kafamı karıştırıyor. Bir zamanlar Samsung'un Exynos işlemcilerini kullanıyordum ve gerçekten pil / performans oranında kötülerdi. O yüzden SD'a bir yatkınlığım var. 25.000TL'ye kadar alınabilecek en güçlü ve güvenilir alet hangisidir? Şimdiden teşekkürler
Oyun odaklı düşünüyorsan F/P X6 Pro. Harici olarak F/P S23 al geç.

Bence biraz artırın S23'e yönelim derim.

S23'ün ekranı küçük o yüzden pek sıcak bakamıyorum. S23 FE ile POCO X6 Pro 512 GB arasında ise Geekbench 6 testinde %32 fark var. O yüzden POCO çok daha mantıklı geldi. Bir süredir A55'i bekliyordum, hem uzun süre güncelleme desteği hem de belki SD 7 gen 3 ile gelme ihtimali yüzünden. Ancak ne SD ile geldi, ne ekran parlaklığı rakipleri kadar yüksek, ne de hızlı şarjı var. Dolayısıyla 25k civarına 6.4inch ve üstü POCO X6 Pro'dan daha güçlü bir cihaz varsa direkt alacağım yoksa X6 Pro alacağım gibi duruyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
S23'ün ekranı küçük o yüzden pek sıcak bakamıyorum. S23 FE ile POCO X6 Pro 512 GB arasında ise Geekbench 6 testinde %32 fark var. O yüzden POCO çok daha mantıklı geldi. Bir süredir A55'i bekliyordum, hem uzun süre güncelleme desteği hem de belki SD 7 Gen 3 ile gelme ihtimali yüzünden. Ancak ne SD ile geldi, ne ekran parlaklığı rakipleri kadar yüksek, ne de hızlı şarjı var. Dolayısıyla 25K civarına 6.4inch ve üstü POCO X6 Pro'dan daha güçlü bir cihaz varsa direkt alacağım yoksa X6 Pro alacağım gibi duruyor

O cihazlar hakkında bilgim yok ama üstte detaylı karşılaştırmalı olarak öneren bir üyemiz vardı. Şimdiden hayırlı olsun. Bence S23 ele oturma açısından çok kompakt telefon küçük ekran sever biri olarak benim için o bir artı tabii zevk meselesi.

S23'ün ekranı küçük o yüzden pek sıcak bakamıyorum. S23 FE ile POCO X6 Pro 512 GB arasında ise Geekbench 6 testinde %32 fark var. O yüzden POCO çok daha mantıklı geldi. Bir süredir A55'i bekliyordum, hem uzun süre güncelleme desteği hem de belki SD 7 gen 3 ile gelme ihtimali yüzünden. Ancak ne SD ile geldi, ne ekran parlaklığı rakipleri kadar yüksek, ne de hızlı şarjı var. Dolayısıyla 25k civarına 6.4inch ve üstü POCO X6 Pro'dan daha güçlü bir cihaz varsa direkt alacağım yoksa X6 Pro alacağım gibi duruyor.
S23 almayacaksan eğer F/P açısından X6 Pro mantıklı.

Yanlış bilgi: 4+4 toplam 8 ay kullanılabilir.
Hocam benim önerim Xiaomi Mi 13 Ultra. Hem kamerası çok üst seviye RAM'i de yeterli. Yurt dışı alırsan çift hat sayesinde 6 ay birinde 6 ay diğerinde kullanarak kayıt yaptırmadan kullanırsın.

Hocam benim önerim Xiaomi Mi 13 Ultra. Hem kamerası çok üst seviye RAM'i de yeterli. Yurt dışı alırsan çift hat sayesinde 6 ay birinde 6 ay diğerinde kullanarak kayıt yaptırmadan kullanırsın.

Evet mi 13 Ultra çok iyi ancak herhangi bir donanımsal sorunda elde patlayacak gibi duruyor yurt dışı ürün olduğu için. En azından TR içerisindeki ürünlerde AMOLED yanığı vs olduğunda ücretsiz ekran değişimi sağlanıyor. O kadar para verip üstüne bir sorun yaşarsam gerçekten çok sorun olur.

Evet mi 13 Ultra çok iyi ancak herhangi bir donanımsal sorunda elde patlayacak gibi duruyor yurt dışı ürün olduğu için. En azından TR içerisindeki ürünlerde AMOLED yanığı vs olduğunda ücretsiz ekran değişimi sağlanıyor. O kadar para verip üstüne bir sorun yaşarsam gerçekten çok sorun olur.

Dikkatli kullanırsan bir sorun olacağını düşünmüyorum koskoca Xiaomi bu sorumluluğu almaz.

Yurt dışı çift sim kartlı cihazlar 4+4 ile toplamda 8 ay kullanılabilir. 12 ay kayıtsız kullanılabilse kim neden yurt içi cihaz alsın? Biraz mantık.

Yeni konular

Geri
Yukarı