25-30 bin TL'ye oyun ve iş için bilgisayar önerisi

Bütçe
25.000-30.000 TL arası

mirrored_264

Yoctopat
Daha fazla  
Laptop alacağım ve kazık yememek için size danışmak istedim. RAM 16 veya 8, SSD 512 GB üstü ve i7 işlemci olsun. Nesli 12-13 olursa iyi olur. Babamla beraber kullanacağız. Babam iş için PDF dosyalar indiriyor o kadar. Ben ise oyun oynayacağım ama aman amanlık bir performans beklemiyorum. Bir de laptoplarda işlemci yazan kısımda karmaşık harfler var. Sondaki harf ise bilgisayarın özelliğini belirliyormuş. Sonunda H olanları tercih ederseniz iyi olur. Şimdilik bunu almayı düşünüyorum yanı fiyata daha iyi bulursanız bana haber verin.

Laptop alacağım ve kazık yememek için size danışmak istedim. RAM 16 veya 8, SSD 512 GB üstü ve i7 işlemci olsun. Nesli 12-13 olursa iyi olur. Babamla beraber kullanacağız. Babam iş için PDF dosyalar indiriyor o kadar. Ben ise oyun oynayacağım ama aman amanlık bir performans beklemiyorum. Bir de laptoplarda işlemci yazan kısımda karmaşık harfler var. Sondaki harf ise bilgisayarın özelliğini belirliyormuş. Sonunda h olanları tercih ederseniz iyi olur. Şimdilik bunu almayı düşünüyorum yanı fiyata daha iyi bulursanız bana haber verin.

Atılan Nitro 16'yı alın bu bütçenin en iyisi, hayırlı olsun. Bunu yani: Acer Nitro 16 AN16-41-R9M3 NH.QKBEY.004 Ryzen 5 7535HS 16 GB 512 GB SSD RTX4050 16" WUXGA Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Sağ olun hocam eyvallah.

Nitro V15 alınmaz.
peki başka ne önerirsin

@mirrored_264 Macun değiştirme imkanın varsa buna bak, degistiremezsen Nitro 16 al geç.

@mirrored_264 macun değiştirme imkanın varsa buna bak, degistiremezsen Nitro 16 al geç.

Ben şu anda 7 yıllık HP laptop kullanıyorum bataryası bitmiş prize takmadan çalışmıyor onu bile almıyor ben bilgisayarı hiç tamirciye götürmedim 7 yıldır o yüzden bakamam. Bir de ne kadar aralıkla termal macun değiştirmem lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı