25 bin TL civarı laptop önerisi

Bütçe
25000

semsi00

Femtopat
Daha fazla  
25 bin TL civarında bir laptop arıyorum. Çoğunlukla yazılım geliştirme ve günlük kullanım için kullanacağım ama Elden Ring gibi güncel oyunları da en azından minimum gereksinimde oynayabilirsem güzel olur. Uzun süre kullanabileceğim kaliteli bir ürün arıyorum. Kalitesi performansa kıyasla biraz daha önemli benim için. Daha önce Acer'in bir modelini aldım ama karşılaştığım sorunlar yüzünden iade etmek zorunda kaldım.
Gibi modeller ile karşılaştım. Eğer farka değerse HP olanlardan işlemcisi i7 olanı da tercih edebilirim. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ASUS ile ilgili çok şikayet duydum. Donanımı güzel fakat sorun çıkar mı ileride çünkü büyük ihtimal uzun bir süre bilgisayara yatırım yapamayacağım.

En ucuz 27 binden başlıyor benim bütçemi aşıyor maalesef.

Ne gibi şikayetler? 2022 kasasından sonra TUF'lar biraz toparlandı.

Ne gibi şikayetler? 2022 kasasından sonra TUF'lar biraz toparlandı.
ASUS'un bu modelinin 3 farklı (Fa507nu-lp051, Fa507nu-lp052 ,Fa507nu-lp053) versiyonu var ve aralarında fiyat farkları bulunuyor. Donanımları aynı olmasına rağmen neden 3 farklı versiyonu var biliyor musunuz? Ayrıca Acer Nitro 5 bu ürün de indirime girmiş sizce tercih edilebilir mi?

ASUS'un bu modelinin 3 farklı (Fa507nu-lp051, Fa507nu-lp052 ,Fa507nu-lp053) versiyonu var ve aralarında fiyat farkları bulunuyor. Donanımları aynı olmasına rağmen neden 3 farklı versiyonu var biliyor musunuz? Ayrıca Acer Nitro 5 bu ürün de indirime girmiş sizce tercih edilebilir mi?

Acer Nitro alır bence ikisi arasından. İşlemci ve ekran kartı (Max P diye hatırlıyorum) daha güçlü.

Yeni konular

Geri
Yukarı