25 bin TL civarında sistem önerisi

Cem Baygin122

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,
Kardeşime bilgisayar alacağız, bütçemiz 20-25 bin arasında.

Bu iki sistem arasında kaldım. Bunlardan biri alınır mı? Yoksa daha iyi bir tavsiyeniz var mıdır?
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

13400F olsa tamam ama 12400F ile o sistemleri alma, 13400F+ 4060 Ti 21k cikmisti, pek degerli degil.

13400F olsa tamam ama 12400F ile o sistemleri alma, 13400F+ 4060 Ti 21k cikmisti, pek degerli degil.
Öncelikle yanıt için teşekkürler
Bu işlemci farkı 4060ti'dan 4060'a düşüşü telafi eder mi ?
Baktığım kadarı ile ti ve normal kart arasına %15-20 kadar performans farkı var

Öncelikle yanıt için teşekkürler.
Bu işlemci farkı 4060 Ti'dan 4060'a düşüşü telafi eder mi?
Baktığım kadarı ile Ti ve normal kart arasına %15-20 kadar performans farkı var.

5060 Ti'ya da 5070 tak. Telafi eder mi?

Ti'den vazgecmeye deger.

Merhabalar,
sistem güzel duruyor ancak ekran kartı , kasa ve disk modelleri kafamı karıştırdı güvenilir markalar mıdır bunlar ?
Gainward Palit'in markası, Türkiye'de distribütörü olan bir firma. Kasa ise FSP model PSU'nun kasaya birleşik gelen modeli. Disk dediğiniz SSD ise MLD gayet kaliteli bir markadır, 7000 gibi yüksek bir okuma hızının olması da cabası, endişeleneceğiniz bir durum yok yani. Sadece Gainward'ın soğutma blokları ASUS MSI kadar iyi değil

Gainward Palit'in markası, Türkiye'de distribütörü olan bir firma. Kasa ise FSP model PSU'nun kasaya birleşik gelen modeli. Disk dediğiniz SSD ise MLD gayet kaliteli bir markadır, 7000 gibi yüksek bir okuma hızının olması da cabası, endişeleneceğiniz bir durum yok yani. Sadece Gainward'ın soğutma blokları ASUS MSI kadar iyi değil
MLD'yi ben de araştırdım dediğiniz gibi kaliteli bir markaymış , tek endişem ekran kartı ama 32 gb ram ve 1 tb ssd üstelik sağlam da bir işlemciyle bu fiyata bulabileceğim iyi bir sistem gibi duruyor öneri için teşekkürler.

Geri
Yukarı