25 bin TL'ye 4K F/P TV Önerisi

Bu televizyonu beğendim özellikleri ve fiyatı konusunda iyi ancak boyutu konusunda kararsızım
Şu an evimde kullandığım televizyonum 46 inch ve küçük geliyor 65 inch almak istiyorum fakat onlarda bütçemi aşıyor.

Bu televizyonu beğendim özellikleri ve fiyatı konusunda iyi ancak boyutu konusunda kararsızım.
Şu an evimde kullandığım televizyonum 46 inch ve küçük geliyor 65 inch almak istiyorum fakat onlarda bütçemi aşıyor.

Evet bende aynı durumdan muzdaribim keşke bu fiyata 65 inç olanını alabilsek 1 saniye düşünmem alırım vallahi. Size link yolladığımda ürünün fiyatı 25.000 idi şimdi 1000 TL zamlanmış. 65 inç istenirse o da mümkün ama özellikler düşüyor tabii ki. Şu an hem marka olsun hem de bütçeme uysun diyorsanız bu ürünü önerebilirim. Samsung 65CU7200 65" Crystal 4K Ultra HD Smart LED TV Fiyatları ve Özellikleri satıcısı Samsung olması güzel. Philips ve LG'nin 65 inçleri 30kdan başlıyor bu nedenle onlara bakmıyoruz. TCL markasının P635 modeli var aynı fiyata fakat ben CU7200 alırdım. Yerli olsun bana fark etmez diyorsanız da Vestel'in QA9700 modeli var 24.000 TL.

Yeni konular

Geri
Yukarı