25 bin TL'ye iPhone 13 alınır mı?

Cronus.xy

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sıfır olarak 25 bin TL'ye iPhone 13 almak istiyorum. Elime böyle bir fırsat geçtiği içinde açıkçası kaçırmak istemiyorum. Şimdi diyenler olacaktır 25 bine 13 rüyanda mı gördün diye. Böyle bir durumum olmasa zaten konu açmam. 25 bin TL'ye Realme GT 2 Pro'dan iPhone 13 geçilir mi? Telefonumun başından sonuna kadar bembeyaz bir çizgi çıktı. Pikselleri öldü sanırsam. Ayrıca Android'e de alışamadım. Bu yüzden değiştirmek istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gerçekten sıfır bir iPhone 13 yurt içi cihaz ise alınır. Yurt dışı desen o paraya zaten 14 Pro bile alırsın. Anlamadım, nereden alacaksınız acaba bize de söyleseniz? İyiliğiniz için.

Sıfır olarak 25 bin TL'ye iPhone 13 almak istiyorum. Elime böyle bir fırsat geçtiği içinde açıkçası kaçırmak istemiyorum. Şimdi diyenler olacaktır 25 bine 13 rüyanda mı gördün diye. Böyle bir durumum olmasa zaten konu açmam. 25 bin TL'ye Realme GT 2 Pro'dan iPhone 13 geçilir mi? Telefonumun başından sonuna kadar bembeyaz bir çizgi çıktı. Pikselleri öldü sanırsam. Ayrıca Android'e de alışamadım. Bu yüzden değiştirmek istiyorum.

Hocam açıkçası apple telefon markasını çok önermem birkaç yıl sonra telefonunuz donmaya ve kasmaya başlar desteğini keserler.
Ama halen almak istiyorsanız 25bin TL'ye 13 güzel bir fırsat alabilirsiniz.

Son düzenleme:
Hocam açıkçası iPhone telefon markasını çok önermem birkaç yıl sonra telefonunuz donmaya ve kasmaya başlar desteğini keserler.
Birincisi iPhone diye bir marka yok, iPhone bir model; ikincisi anlattığınız gibi bir durum da yok hala iPhone 7 gibi modeller günlük kullanımda sorunsuz çalışıyor. 50 yıl güncelleme desteğiyle çıkıp 1 sene sonra Chrome'da bile kasan androidler de gördük.

Kasma ve donma? Nereden çıkardın?

Hocam geçen sene iPhone 11 kullanıyordum telefonu açtığım andan itibaren kasıyordu bir yandan görüşme yapıp bir yandan bir programa girmeye çalıştığında uygulamalar zor açılıyordu bendemi öyle herkeste mi onu bilemem tabide birkaç 11 kullanan arkadaşımda sordum arada sırada takılmalar oluyor diye geri dönüş aldım.

Birincisi iPhone diye bir marka yok, iPhone bir model; ikincisi anlattığınız gibi bir durum da yok hala iPhone 7 gibi modeller günlük kullanımda sorunsuz çalışıyor. 50 yıl güncelleme desteğiyle çıkıp 1 sene sonra Chrome'da bile kasan Android'ler de gördük.

Kusura bakmayın hocam Apple diyecektim aklıma o gelmiş.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı