250-300 TL Kulaküstü ve Kulakiçi Kulaklık Önerisi

UmarthAgarwaen

Centipat
Gündelik hayatta ve evde kullanabileceğim bir kulaklık arıyorum.

250-300 civarı, piyasada ne bulunabilir bilemiyorum, ancak makul fiyatlarda bütçeyi arttırabilme şansım var.

Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulakiçi yoksa oyun amaçlı mı müzik film amaçlı mı? Ev için biraz çok genel oluyor sanki :D Açabilir misiniz?

Bunu alabilirsin. Dışarıda kablosuz olarak kullan. Bilgisayarında Bluetooth da varsa evde de kullanabilirsin.

Gündelik hayatta ve evde kullanabileceğim bir kulaklık arıyorum.

250-300 civarı, piyasada ne bulunabilir bilemiyorum, ancak makul fiyatlarda bütçeyi arttırabilme şansım var.

Önerilerinizi bekliyorum.
Airdots Pro alabilirsin ama 2'si değil ben kullanıyorum ses kalitesi fiyatına göre iyi JBL'lerle kapışır rahatça ama 3-3.5 saat dayanıyor pili.

Jaybird Freedom 2 öneririm kulakiçi düşünürsen. Aktif olarak kullanıyorum. Ses kalitesi olarak çok beğeniyorum metal dinleyicisiyim. Şarj 4 + 4 8 saat gidiyor ve çok hızlı şarj oluyor. Bi araştır incelemelerine bak istersen. Memnun kalıcağına eminim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı