GTA San Andreas açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

shidare

Picopat
Daha fazla  
Selamlar. GTA SA sorunsuz bir şekilde çalışırken önce mouse oynamamaya başladı. İnternetten baktım ve uyumluluk modundan 98 Me'ye aldıktan sonra oyuna girdim ve bir süre sonra çöktü. Ben de oyunu tekrar açmadım bilgisayara GTA 5 kurdum. Tekrar oyunu açmaya çalışınca 0x00007b hatası vermeye başladı. Dosyaları WoW64e attıktan sonra o kısmı çözdüm. Daha sonra oyunu açınca intro geliyor ama New Game yazısı gelmeden oyundan atıyor. Ben de oyunu silip tekrar yükledim ama her yüklediğimde simgesinde kalkan işareti çıkıyor. Oyuna özellikler kısmından bakınca yönetici olarak çalıştır modunda değil. Sorunun ne olduğunu anlamadım.

1715849473617.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Korsansa crack değiştir veya farklı bir versiyonu indir. Fitgirl deki sürüm sorunsuz çalışıyor. Orjinalse Allah kolaylık versin, özellikle Steam'deki versiyon çok kötü.

Korsansa crack değiştir veya farklı bir versiyonu indir. Fitgirl deki sürüm sorunsuz çalışıyor. Orjinalse Allah kolaylık versin, özellikle Steam'deki versiyon çok kötü.
Hocam sıkıştırılmış ve 3 farklı yerden tekrar indirdim toplam 7 8 kere kurdum ama oyun açılıyor new game options exit menüsü gelmiyor. Tüm uyumluluk seçeneklerini denedim. Gta 5 yüklerken dll attım bir sürü klasöre acaba ondan mı diye düşünüyorum

Hocam sıkıştırılmış ve 3 farklı yerden tekrar indirdim toplam 7 8 kere kurdum ama oyun açılıyor new game options exit menüsü gelmiyor. Tüm uyumluluk seçeneklerini denedim. Gta 5 yüklerken dll attım bir sürü klasöre acaba ondan mı diye düşünüyorum
Bu dll yi silip,
C:\Windows\SysWOW64\vcruntime140.dll

Şunu kur lütfen,

Bende orijinal CD'sinden kurmuştum. Mouse hareket etmeme sorunu çözdükten sonra sizin gibi çökme sorunu yaşamıştım. Ama epey bir şey denedim. Uzun zaman geçti tam hatırlamıyorum tek hatırladığım şey yüklü olduğu yerdeki EXE dosyasını değiştirdim.

Bu dll yi silip,
C:\Windows\SysWOW64\vcruntime140.dll

Şunu kur lütfen,
yok hocam olmadı.
Bende orijinal CD'sinden kurmuştum. Mouse hareket etmeme sorunu çözdükten sonra sizin gibi çökme sorunu yaşamıştım. Ama epey bir şey denedim. Uzun zaman geçti tam hatırlamıyorum tek hatırladığım şey yüklü olduğu yerdeki EXE dosyasını değiştirdim.
hocam neyle değiştirdiniz

Geri
Yukarı