250-300 TL'ye Android Telefon önerisi

TTBilgisayar

Hectopat
Yer
İstanbul,Bahçelievler
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisliği
Merhaba, arkadaşlar bütçem en fazla 300 TL. Benim düşündüğüm S3 mini 2. el. Sizin önerileriniz, arkadaşlar benim için çok önemli. Ama her halükarda Android işletim sistemi olsun.
Teşekkürler. :)

230 TL'ye önümde birisi S3 Mini almıştı. Bence ikinci elden birkaç telefon inceleyin. Bir de kesinlikle kore malı telefon alayım demeyin.

230 TL'ye önümde birisi S3 Mini almıştı. Bence ikinci elden birkaç telefon inceleyin. Bir de kesinlikle kore malı telefon alayım demeyin.
Hayır kesinlikle almam KORE malı.

Emin olun S3 Mini'den daha iyi bir tercih yapmış olursunuz Lumia 630 alırsanız.
Olmazsa alırım.

Emin olun S3 Mini'den daha iyi bir tercih yapmış olursunuz Lumia 630 alırsanız.
Kardeş benim bütçem 300TL MAX. Sen bana en az 475 lira telelefondan bahsediyorsun.

2. el bir Lumia telefon ren iyi tercih olacaktır. Çünkü Windows Phone 512 Mb Ram ile bile çok stabil çalışan bir sistem. Android ise en az 2 Gb Ram isteyen bir işletim sistemi. O çok akıcı düşündüğünüz S3 Mini 1 ay sonra kasa kasa pazı yapacak bir cihaz. Kesinlikle 2. el Lumia 525-630 bakmanızı tavsiye ederim. 300 liraya bulabilirsiniz birini

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı