250 TL 120 GB SSD Tavsiyesi

3D Nand nedir tam olarak ne işe yarıyor

Şu konuyu bir okuyun anlarsınız biraz.

Şu konuyu bir okuyun anlarsınız biraz.
Anladım şimdi, PNY SSD 3D Nand'a sahip mi peki?

SU630'daki sorunlar giderildi diye biliyordum ben,onun için öyle dedim.Üslup çok önemlidir buna dikkat etmelisiniz.Bir şey biliyorsanız söyleyin kibar bir dil ile bizler de faydalanalım.Kabalığın lüzmü yok arkadaşlar.
Elimden geldiğince kibar olmaya çalıştım fakat "bence güzel" bir açıklama değil. Rampage, Everest kullananlar da "bence güzel" diyor.

Doğrudur hocam,hepsiburada'da güzel yorumlar okuyunca sevinmiştim ben de sorunlar gitti diye.Şimdi de siz böyle diyorsunuz onun için birşey demeyeceğim.
Hocam oralarda yorum yazan arkadaşlar puan kasmaya yazıyor yarısı, babamın sahte ürünlere yazdığı yorumların yarısı çıkmıyor. İkincisi insanımız teknolojiden anlamadığı için ya kargoyu övüyor ya da kötü olsa bile iyisini bilmediği için övüyor.

Elimden geldiğince kibar olmaya çalıştım fakat "bence güzel" bir açıklama değil. Rampage, Everest kullananlar da "bence güzel" diyor.
Dediğiniz gibi iyi bir açıklama değil bunu ben de farkettim.SU630'daki hataların giderildiği hakkında bir yorum gördüğümü hatırlıyordum,ona dayanarak bunu yazdım.SSD'nin arkasında değilim,hataları olabilir.Diğer konu hakkında eleştirim *Sizce nasıl olup olmadığı önemli değil* demeniz hakkındaydı.Eğer size göre kibar ise sizin açınızdan sorun yok.İyi forumlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı