250 TL bütçe için SSD Tavsiyesi

Bütçe
250

ericburdon

Kilopat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
Seagate Mobile HDD 1TB ST1000LM035
Merhaba arkadaşlar, en fazla 250 liraya kadar SATA3 SSD tavsiyelerinizi bekliyorum. Uzun zamandır Disk kullanımı %100 hatası alıyorum. W10 kullanıyorum. Sanırım çözüm yolu SSD almakmış. Birçok yöntem denedim geçici olarak çözüldü. Şu an bilgisayarımda 1 TB kapasiteli HDD var. Bu HDD'yi CD okuyucusunun yerine takacağım. Öyle oluyormuş sanırım. Aparat alınması gerekiyormuş.
Donkey monkey bir şeyler varmış sanırım. Uzun zamandır teknolojiyi takip edemiyorum. Kusura bakmayın. 😀
Bilgisayar: Lenovo ideapad 520-15IKB
Disk Sürücüsü ST1000LM035-1RK172 (1 TB, 5400 RPM, SATA-III)

Merhaba arkadaşlar, en fazla 250 liraya kadar SATA3 SSD tavsiyelerinizi bekliyorum. Uzun zamandır Disk kullanımı %100 hatası alıyorum. Windows 10 kullanıyorum. Sanırım çözüm yolu SSD almakmış. Birçok yöntem denedim geçici olarak çözüldü. Şu an bilgisayarımda 1 TB kapasiteli HDD var. Bu HDD'yi CD okuyucusunun yerine takacağım. Öyle oluyormuş sanırım. Aparat alınması gerekiyormuş.
Donkey monkey bir şeyler varmış sanırım. Uzun zamandır teknolojiyi takip edemiyorum. Kusura bakmayın. 😀

250 GB SSD'lerin 2.el piyasası 350TL'den başlıyor. SSD aldıktan sonra anakarttan SATA kablosu ve güç kaynağından gelen SATA güç kablosunu takacaksınız o kadar.

Geri
Yukarı