Alıcı 250 TL Ekran Kartı

BabaKing71

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Elimde kısıtlı bir miktar nakit mevcut. R7 250X veya eşdeğer HD 7770 gibisinden ekran kartı arıyorum. İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
50TL daha ekleyip GT1030 al bence.

GT1030 almalısın. Bit'e, GB'ye göre ekran kartı alınmaz.
GT1030 bu fiyata en iyi karttır, Youtube'den testlere bakabilirsin.

Ekran kartı bit değerine bakılararak alınmaz önemli olan performansıdır. Bu bütçeye alınabilecek en iyi ekran kartı GT1030 olacaktır.

Saolun dostlar 1030 a yöneleceğim.

GT 1030 al, bide Ekran Kartı seçerken artık şu marka ve bit sevdasından vazgeçin, çünkü bir kart alırken en önemli şeyler; Çekirdek hızı, bellek hızı ve CUDA'dır.

GT 1030 al, bide Ekran Kartı seçerken artık şu marka ve bit sevdasından vazgeçin, çünkü bir kart alırken en önemli şeyler; Çekirdek hızı, bellek hızı ve CUDA'dır.
Hocam çekirdek hızının önemli olduğunu bende biliyorum da insan ucuz fiyata böyle performanslı ekran kartı görünce şaşırıyor. Mutlaka diğerlerinden bir eksiği vardır diye düşünmüyor değil doğrusu.

çünkü bir kart alırken en önemli şeyler; Çekirdek hızı, bellek hızı ve CUDA'dır.
Onlarda mimariden mimariye değişiklik gösterir. Performansına, güç tüketimine, güncelliğine ve fiyatına bakarsın. Aynı markanın atıyorum 9xx ve 1xxx serileri bile farklılık gösterir.

Denk gelen 580 ile 1060'ın değerlerine bir bakın, aynı olmadığını görürsünüz.

Yakın olan 1060 ve 980'de de öyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı