250 TL Kulaklık Önerisi

SarapGibisin

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 250TL bütçem var önerilerinizi bekliyorum şu an aklıma Siberia 200 ve Master Pulse Bass FX var fakat Siberia güncel bi kulaklık degil dedigim gibi güncel önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cevap verdiğin için teşekkürler. Bir sorum daha olacak; bu iki şık arasından Masterpulse FX düşünüyorum fakat Bass FX ile Pro arasındaki farklar nedir dağlar kadar fark var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Masterpulse Pro USB girişlidir, dahili ses kartı ve 7.1 özelliği vardır. Ses kartınızla ilgili bir sorununuz yoksa aradaki fiyat farkına değmez, 7.1 için ücretsiz Razer Surround yazılımını da kullanabilirsiniz.

N11’den %11’lik indirim kuponuyla 267 liraya Arctis 3 alınabilir. Ben dün aldım kullanması çok zevkli, çok beğendim.

Masterpulse Pro USB girişlidir, dahili ses kartı ve 7.1 özelliği vardır. Ses kartınızla ilgili bir sorununuz yoksa aradaki fiyat farkına değmez, 7.1 için ücretsiz Razer Surround yazılımını da kullanabilirsiniz.
Pc'm şuanlık çok eski durumda bu yaza kadarda böyle devam edecek.O yüzden Proyu düşünüyordum ama Berkcan arkadaşımız Arctis 3 seçeneginide sundu hangisini almalıyım Arctis 3 veyatta MasterPulse pro hangisini tercih etmeliyim ?

Anakartınızın ses yongasıyla ilgili bir sorununuz varsa MasterPulse Pro daha mantıklı olacaktır. En basitinden taktığınız kulaklıktan statik sesi duyuyorsanız, mikrofonla ilgili sorunlarınız varsa MasterPulse Pro'nun dahili ses kartı sorunlarınızı çözecektir. Arctis 3'ün ses kartı yok ancak böyle bir sorununuz yoksa Arctis 3 tavsiye ediyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı